20 лют. 2023

Небесна Сотня

День Героїв Небесної Сотні — особлива подія, що відзначається в Україні 20 лютого на знак вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Усі ми багато разів чули слова "Небесна сотня". Та за що загинули усі ці люди? І чому ми називаємо їх Героями? Хто ці українці, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободу людини, європейське майбутнє України. Відповіді на ці та інші запитання учні 6-х класів отримали на онлайн-уроці звитяги "Зима, що нас змінила". А наприкінці уроку зі словами "Герої не вмирають..." вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
17 лют. 2023

Профорієнтаційна онлайн-зустріч для учнів 11го класу

16 лют. 2023

Зустріч зі шкільним офіцером поліції

Продовжується плідна співпраця нашої школи з Управлінням патрульної поліції. 16 лютого наш шкільний офіцер поліції Максим Петухов провів онлайн бесіду з учнями 8-А класу. "Безпека при переміщенні містом", "Безпека на дорозі", "Безпека в побуті","Ьезпека на льоду" та "Служби порятунку" - теми, які школярі опанували під час спілкування з представником поліції.
15 лют. 2023

День єдності

16 лютого українці вдруге в історії відзначають День єднання. Ідея свята - показати світу єдність українського народу на тлі військової загрози. Учні нашої школи також долучились до святкування цієї доленосної для всіх українців дати і для них класні керівники провели класні години та тематичні уроки "Тільки разом ми єдині. Разом до Перемоги." Сьогодні важливий день - День єднання для всіх. Ми різні, різного віку, різної статі, з різних регіонів, з різних міст, різних професій, різних знань і релігій. Але об'єднує нас єдине бажання: жити в мирі. І на все це ми маємо право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні. Єднаймося, Українці! В єдності наша сила.
15 лют. 2023

До уваги батьків майбутніх першокласників 2023/2024 н.р.

З 03.04.2023 року буде розпочато прийом документів  до 1-х класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №48 Харківської міської ради Харківської області  на 2023/2024 н.р.

День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам'яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та інших країнах, вшанування всіх воїнів-інтернаціоналістів. Немає у світі більшого безглуздя, ніж війна. Страх, відчай, каліцтво і смерть-все це її діти. Вона нехтує найбільшою цінністю на землі-людським життям. З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам'яті героїчні подвиги, приклади мужності, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі. Учні 10-11 класів разом із вчителем історії згадали про ті скорботні роки та переглянули документальний фільм та презентацію "Чорні тюльпани-трагедія і доблесть". Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих странах, схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих. Шана і подяка всім ветеранам афганської війни та українським воїнам-миротворцям.
14 лют. 2023

Вітаємо з перемогою у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Вітаємо Кириченко Таїсію з важливою перемогою!

День Святого Валентина

Сьогодні-день Святого Валентина. Війна навчила нас по-особливому ЛЮБИТИ. Дивно, але саме зараз ми почали частіше казати "кохаю". Ми глибше зрозуміли слово "люблю". У день закоханих обійміть один одного ще міцніше та прийміть привітання зі святом від учнів нашої школи! Нехай усі слова любові, сказані чи написані сьогодні, зігрівають душі та серця протягом всього року!
13 лют. 2023

Звільнення від проходження ДПА учнів 4-х та 9-х класів

НАБУВ ЧИННОСТІ НАКАЗ МОН ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДПА УЧНІВ 4-Х І 9-Х КЛАСІВ
13 лют. 2023

Додаткові тижневі канікули для учнів перших класів!

До уваги батьків першокласників!