5 квіт. 2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості. Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного. Також необхідно створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними засобами та дієвими механізмами підтримати людину, коли вона не справляється самостійно.
5 квіт. 2023

Увага, тут закохують в навчання!

“Освітній Суп” – це чудова нагода для школярів захопитись процесом навчання та закрити прогалини у знаннях з математики та української мови, отримавши тьюторингову підтримку від найкращих вчителів.
3 квіт. 2023

3 квітня - старт реєстрації для участі в НМТ

3 квітня розпочалась реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня.
30 бер. 2023

Волейбол

29 березня, вперше після повномасштабного вторгнення російського агресора, відбулися товариські змагання з волейболу серед учнів 10-11 класів. Участь взяли як хлопці, так і дівчата. Стіни шкільних спортзалів переживали різні часи: змагання, тренування, заняття, постійний гамір гравців чи вболівальників – не так важливо, головне – дух змагань, спортивний шквал емоцій.
29 бер. 2023

Вітаємо з перемогою!

З 23.03.2023 по 26.03.2023 учні нашої школи взяли участь у серії Чемпіонатів України серед молодших юнаків, юнаків та юніорів та у V літній Гімназіаді України в місті Луцьк.
24 бер. 2023

Про проведення 2-го Всеукраїнського конкурсу есе “Моя мрія — успішна Україна”»

2-й Всеукраїнський конкурс есе «Моя мрія - успішна Україна» серед учнів та учениць 11 класів
24 бер. 2023

День відкритих дверей ХФВКМ

День відкритих дверей ХФВКМ 25.03.2023 з 11.00
23 бер. 2023

«Весняні канікули з Політехом: Вікторини у Kahoot»

НТУ «ХПІ» запрошує на «Весняні канікули з Політехом: Вікторини у Kahoot». Заходи відбудуться онлайн у Telegram з 27 по 31 березня, початок о 10:00.
22 бер. 2023

Переможці олімпіад

Незважаючи на військовий стан та лунання повітряних тривог учні ХЗОШ 48 продовжують брати участь у написанні олімпіад з різних предметів. Майже всі учасники отримали почесні призові І, ІІ, та ІІІ місця. Романенко Вероніка, Земляна Анастасія, Третяк Єлизавета, Кириченко Таїсія, Легостаєва Карина, Солтаханов Максим, Черткова Софія, Захарова Лоліта, Ралка Дар'я. Бажаємо натхнення, успіхів та подальших перемог!
17 бер. 2023

Зустріч із шкільним офіцером поліції

Продовжується плідна співпраця нашої школи з Управлінням патрульної поліції. 16 березня наш шкільний офіцер поліції Максим Петухов провів онлайн бесіду з учнями 7-А класу. "Безпека при переміщенні містом", "Безпека на дорозі", "Безпека в побуті","Ьезпека на льоду" та "Служби порятунку" - теми, які школярі опанували під час спілкування з представником поліції.