11 вер. 2015

День фізичної культури і спорту

10 вересня у школі відбулось спортивне свято на честь Дня фізичної культури і спорту.
1 вер. 2015

Свято Першого дзвоника

Першого вересня наша школа привітно відкрила свої двері для школярів і навчальний рік розпочався яскравим святом Першого дзвоника! Діти порадували вчителів та батьків яскравим концертом. На святі у нашій школі були присутні почесні гості: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Шахненко Євгеній Дем`янович, заступник голови адміністрації Червонозаводського району Мошняков Євгеній Миколайович, помічник народного депутата України Денисенка Анатолія Петровича Шевченко Тетяна Миколаївна. Гості завітали до школи з подарунками, першокласники отримали букварики, солодощі, а вчителям для роботи Шахненко Євгеній Дем`янович подарував принтер.
25 серп. 2015

Обласний серпневий педагогічний тиждень

25 серпня 2015 року у рамках проведення обласного серпневого педагогічного тижня за темою «Формування морально-духовних цінностей особистості як основи людиноцентризму»
24 серп. 2015

З Днем незалежності України!

Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину. Василь Симоненко
23 серп. 2015

День міста Харків

Харків — відносно молоде українське місто, яке святкувало в 2013 році своє 360-річчя. Він заснований у 1653 році.
23 серп. 2015

День Держа́вного Пра́пора Украї́ни

День Держа́вного Пра́пора Украї́ни — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапора України. Відзначається щорічно 23 серпня.
19 серп. 2015

21 серпня 2015 року о 9:30 відбудеться зустріч школярів з учителями школи.

21 серпня 2015 року о 9:30 відбудеться зустріч учнів 1-11 класів ХЗОШ №48 з учителями школи та участь у громадянській панихиді, присвяченій 72-ій річниці визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників. Всім учням бути в парадній формі та з квітами.
18 серп. 2015

Всеукраїнська учнівська інтернет-олімпіада з інформаційних технологій збирає учасників

На базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 650 від 19 червня 2015 року розпочинається реєстрація учасників Всеукраїнської учнівської інтернет-олімпіади з інформаційних технологій. До участі в змаганні запрошуються учні 9-11-х класів загальноосвітніх і професійно-технічних закладів України
17 серп. 2015

ВЕБ-КОНФЕРЕНЦІЇ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

14 серп. 2015

Молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд»

Учасники Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд» мають можливість позмагатися за першість у номінаціях «Безпека дітей в інтернеті» та «Stop hate speech in медіа».