10 бер. 2015

Свято весни

6 березня учні школи привітали зі святом весни - Міжнародним жіночим днем - всіх вчителів, мам, бабусь, дівчат і подарували яскравий святковий концерт.
20 лют. 2015

Благодійний ярмарок

Однією із традицій свята "Масляна" є благодійність. Тож 19 лютого 2015 року вчителі, учні та їх батьки підготували шкільний благодійний ярмарок, який в цьому році замінив веселі ігри та святковий концерт.
17 лют. 2015

Заняття з електробезпеки

16 лютого представники компанії Харківобленерго провели для учнів 3-4 класів інтерактивні заняття з електробезпеки.
10 лют. 2015

ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК

Сьогодні стартував ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ НАУК у школі, підж час якого на школярів чекають інтелектуальні конкурси, змагання, розваги!
4 лют. 2015

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО Валентину Ніколаєнко, ученицю 11-А класу, яка посіла ІІІ місце в ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН з екології на тему «Біоіндикація забруднення атмосферного повітря за допомогою лишайників»
4 лют. 2015

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО!!! Катерину Кириченко, ученицю 9-А класу, - переможця і призера змагань з лижних гонок "Відкриття сезону" на Кубок міста Харкова та обласних змагань!
2 лют. 2015

Листи бійцям Збройних Сил України

На минулому тижні учні школи передали волонтерам малюнки та листи для бійців Збройних Сил України, які беруть участь в АТО.
29 січ. 2015

ЦИРК ПРИЇХАВ !!!

Актори Харківського цирку завітали до школярів 48-ї школи.
24 січ. 2015

24.01 відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Ніколаєнко Валентина захищала свій проект у секції екології на тему: «Біоіндикація забруднення атмосферного повітря за допомогою лишайників»
24 січ. 2015

Экскурсия в зоопарк

Зоопарк работает ежедневно с 8 часов утра весь световой день! Стоимость билетов для детей школьного возраста - 10 грн., а удовольствия - много!