20 квіт. 2015

В школі розпочався тиждень природничих наук

Мета тижня природничих наук — не тільки дати кожному юному громадянинові певну суму знань про природні явища, але і прагнути, щоб ці знання сприяли формуванню природоохоронного світогляду людини.
16 квіт. 2015

День цивільної оборони

Сьогодні в школі проводиться День цивільної оборони
14 квіт. 2015

Тиждень безпеки життєдіяльності

Розпочався тиждень безпеки життєдіяльності в школі. Учителі та учні всіх класів готують виховні заходи з попередження дитячого травматизму, з правил дорожнього руху, з правил поведінки під час надзвичайних ситуацій техногенного походження.
9 квіт. 2015

З ВЕЛИКОДНЕМ !!!

Вітання Анатолія Петровича Денисенка, народного депутата України з Великоднем
8 квіт. 2015

Тиждень музичного мистецтва

6 квітня у школі розпочався Тиждень музичного мистецтва. У рамках тижня бібліотекар Харківської обласної бібліотеки для дітей Удовіченко Н.В. провела для учнів 8-А та 8-Б класів музичний екскурс "Йоган Штраус - син короля вальсів" до 190-річчя з дня народження композитора. А 7 квітня учениці 8-А та 8-Б класів провели веселий музичний КВК у 3-А та у 3-Б класах.
31 бер. 2015

Правила безпеки

Згідно спільного плану роботи школи із Комітетом у справах сім'ї, молоді і спорту Червонозаводського району у м.Харкові 26 березня учні 9-А класу зустрілись із представником Міжнародної жіночої правозахисної організації «Ла Страда Україна».
25 бер. 2015

Голос школи

За традицією кожного року у школі проводиться конкурс виразного читання. А в цьому навчальному році, у березні, учні 9-А класу разом із класним керівником Басок Оленою Олександрівною вирішили організувати учнівський проект «Голос школи», який і провели у два етапи.
19 бер. 2015

Тиждень початкової школи

З 2 до 6 березня в школі був проведений тиждень початкової школи.
12 бер. 2015

Правила здорового життя

Згідно спільного плану роботи школи із наркологіним кабінетом Червонозаводського району КЗОЗ "Обласний наркологічний диспансер" 12 березня в школі відбулась зустріч учнів із лікарем-наркологом Мінухіною Тетяною Володимирівною.
11 бер. 2015

Благодійна допомога військовим

Під час проведення в школі благодійного ярмарку учням вдалось зібрати 1970 гривень. На ці кошти були закуплені комплекти білизни для військових - учасників АТО, які знаходяться в нашому місті на лікуванні. 11 березня учні 10-А класу відвідали українських військових у Харківському військовому шпиталі, передали їм одяг і домашню консервацію та побажали швидкого відновлення здоров'я.