3 лют. 2016

До 05.02.2016 (включно) продовжується призупинення навчально-виховного процесу

1 лют. 2016

УВАГА! ЗНО - 2016

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року розпочинається з 12:00 1 лютого та триватиме до 4 березня. Відповідальними за формування та відправлення до Харківського РЦОЯО комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи є загальноосвітні навчальні заклади. Звертаємо увагу, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, яким станом на 01 вересня 2015 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами.
26 січ. 2016

Наказ №29 від 26.01.2016 "Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах Червонозаводського району м. Харкова"

Призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах Червонозаводського району м. Харкова з 27 січня 2016 року до особливого розпорядження
23 січ. 2016

Уроки Соборності

22 січня ми відзначаємо День Соборності України. У школі протягом тижня були проведені Уроки Соборності «Єднання заради Незалежності».
18 січ. 2016

Конкурс "Новорічний шедевр"

Учні 1-4 класів із радістю взяли участь у конкурсі "Новорічний шедевр", який пройшов під патронатом народного депутата України А.П.Денисенка.
16 січ. 2016

Харчування Харківських школярів 1-4-х класів фінансуватиме місто

13 січня Харківський міський голова Геннадій Кернес під час сесії Харківської міської ради ініціював виділення коштів з міського бюджету для безкоштовного забезпечення сніданками школярів 1-4-х класів і молоком першокласників навчальних закладів комунальної форми власності. Законодавством України у 2016 році передбачено безкоштовне харчування учнів 1-4-х класів тільки з малозабезпечених сімей. Рішенням сесії на ці цілі з міського бюджету буде виділено 65 млн грн.
16 січ. 2016

У МОН доопрацювали законопроект про освіту

Міністерством освіти і науки проведено роботу з доопрацювання проекту закону «Про освіту». Доопрацьований документ оприлюднено на сайті Верховної Ради. У МОН зазначають, що законопроект доопрацьовано з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених під час засідання парламентського Комітету з питань науки і освіти, яке відбулося 25 листопада 2015 року.
15 січ. 2016

Районна акція "Збирай кришки – на протези для воїнів АТО"

Всіх запрошуємо взяти участь у районній акції "Збирай кришки – на протези для воїнів АТО"!
30 груд. 2015

Новорічна вистава у ХНАТОБ ім.М.В.Лисенка

29 грудня учні 1-4 класів школи відвідали виставу "Казка про забуті іграшки". Новорічна вистава проходила у ХНАТОБ ім. М.В.Лисенка під патронатом Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.
29 груд. 2015

Новорічна вистава для учнів пільгових категорій у Харківському національному театрі опери та балету ім.М.В.Лисенка

27 грудня учні пільгових категорій відвідали у ХНАТОБ ім.М.В.Лисенка новорічне шоу «Казка про забуті іграшки», яке відбулось під патронатом Харківського міського голови. Після вистави діти отримали солодкі подарунки.