22 січ. 2015

22 січня, Україна святкує День Соборності та Свободи.

Сьогодні, 22 січня, Україна святкує День Соборності та Свободи. Це свято відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначається з 1999 року.
19 січ. 2015

Розпочався ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН України

18 січня 2015 року розпочався ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. У 2014/2015 навчальному році в І (районному) етапі конкурсу-захисту МАН змагались 1582 учні м. Харкова. 469 з них стали учасниками обласного етапу, який проходитиме з 18 січня по 15 лютого 2015 року. 18 січня 2015 року юні науковці писали контрольні роботи з біології, хімії, української мови та літератури, світової літератури, російської мови (на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна) та з іноземних мов (на базі Комунального закладу «Харківський центр дослідницько-експериментальної діяльності «Будинок учителя»).
18 січ. 2015

Акція «Створимо «Абетку моєї країни України» разом!»

З метою формування позитивного іміджу України у світі, виховання в учнів патріотизму та гордості за свою країну директором видавництва «Інформ Україна» в Донецькій області О. Л. Помиткіним ініційовано Всеукраїнську акцію «Створимо «Абетку моєї країни України» разом!».
13 січ. 2015

Як вчитися ефективніше?

ІІ семестр навчального року у школі потребує від учня значних зусиль із засвоєння навчального матеріалу з різних предметів. «В одне вухо влетіло - в інше вилетіло». Про такі нерадісні результати навчання можна почути від багатьох учнів, які і раді б засвоїти інформацію, та не осідає вона в голові, скільки не слухай учителя і скільки не читай підручник.
7 січ. 2015

Пам'ятка населенню "Вибухонебезпечні предмети!"

30 груд. 2014

Святкова новорічна вистава у ХНАТОБі для учнів Червонозаводського району!

Сьогодні 132 учні 4-8 класів нашої школи відвідали новорічну виставу у ХНАТОБі "Бал Снігуроньки" для учнів Червонозаводського району. Від імені Харківського міського голови Г.А. Кернеса всіх присутніх привітав заступник голови адміністрації Червонозаводського району Є.М. Мошняков.
26 груд. 2014

З Новим 2015 роком!

Новорічне свято учнів 5-11 класів
25 груд. 2014

З НОВИМ РОКОМ!

25 грудня 2014 року школярі 1-4-х класів стали учасниками Новорічного Шоу! Свято Нового Року було цікавим і солодким - діти отримали подарунки від міського голови Геннадія Кернеса!
19 груд. 2014

З Святом Святого Миколая!

Учні 6-Б класу зранку 19 грудня привітали школярів та працівників школи з Днем Святого Миколая!
15 груд. 2014

Подання реєстраційних документів особами, які виявили бажання пройти ЗНО в 2015 році: 5 січня - 20 лютого 2015 року.  Інформація щодо особливостей реєстрації  розміщена на сайтах Українського та Харківського регіонального центрів оцінювання якості освіти