2 лист. 2015

Виставка освітніх закладів для абітурієнтів "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном@

Виставка освітніх закладів для абітурієнтів "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном"
28 жовт. 2015

ОСОБЛИВОСТІ ЗНО 2016

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (із змінами) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО), в 2016 році проводитиметься з 5 травня до 10 липня.
20 жовт. 2015

Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки

Президент затвердив Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки
15 жовт. 2015

День захисника України

13 жовтня учні 7-9 класів провели для 6-А та 6-Б класів захід «Славні сини України». Все частіше ми звертаємось до наших витоків: історії нашої країни, козацької вольниці, рідної мови. Звертаємося до минулого, щоб зрозуміти сучасне. Запорозька Січ! Козацтво... Найлегендарніше минуле українського народу, яке тривало майже 300 років. Синонім свободи, людської і національної гідності, талановитості. 14 жовтня одне з найбільших народних свят, - свято Пресвятої Покрови. Пресвяту Богородицю козаки вважали своєю покровителькою і заступницею. Але це свято не тільки народно-релігійне, а й національне. 14 жовтня в Україні відзначається Днь українського козацтва. А оскільки саме козаки багато століть стояли на захисті народу, 14 жовтня тепер в Україні відзначають ще одне свято: День захисника України. (Фотозвіт у розділі "Фотогалерея")
14 жовт. 2015

З Днем захисника України!

11 жовт. 2015

Випускний іспит з англійської мови у формі ЗНО відмінено

Міністерством освіти і науки прийнято рішення про відміну проведення державної підсумкової атестації учнів 11 класів з англійської мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
5 жовт. 2015

Концерт, присвячений Дню вчителя

2 жовтня учні привітали колектив працівників школи із Днем вчителя.
2 жовт. 2015

З Днем Учителя!!!

Тим, хто пізнати добро допоміг, Тим, хто відкрив для нас тайни доріг, Тим, хто нам крила дарує щодня, Тим, хто відкрив нам жагу пізнання Тим, чия праця важка, непроста, Тим, чиє слово добром пророста, Тим, хто відкрив нам науки світання Наші святкові і щирі вітання!
23 вер. 2015

26 вересня НІЧ НАУКИ у Харкові

Дорогі друзі! Ми раді вітати усіх, без кого проект «Ніч Науки в Харкові» був би неможливий: учасників, організаторів та, безумовно, харків’ян і гостей міста, для яких і реалізується цей захід. Харків - один із десяти найбільших студентських центрів Європи, провідний науково-дослідницький центр України. У Харкові зосереджена велика кількість підприємств наукоємної індустрії, що дає нам величезні можливості для реалізації різноманітних проектів. Проект «Ніч Науки» надасть харків’янам та гостям нашого міста унікальну можливість гідно оцінити багату наукову спадщину Харкова, а також побачити тенденції та перспективи його розвитку. Запрошую Вас відкрити для себе багатогранний світ науки та відвідати харківські університети, вищі школи, дослідницькі інститути, ознайомитися з їх роботою і проектами, а також взяти участь у наукових експериментах, дискусіях і насолодитися програмою пізнавальних заходів. . Ласкаво просимо в багатий науковий світ Харкова! . Харківський міський голова Геннадій Кернес
17 вер. 2015

19-го вересня в Харкові — загальноміський суботник

19-го вересня в Харкові — загальноміський суботник. Працівники школи та учні запрошуються до роботи з упорядкування території поблизу школи.