14 лют. 2023

День Святого Валентина

Сьогодні-день Святого Валентина. Війна навчила нас по-особливому ЛЮБИТИ. Дивно, але саме зараз ми почали частіше казати "кохаю". Ми глибше зрозуміли слово "люблю". У день закоханих обійміть один одного ще міцніше та прийміть привітання зі святом від учнів нашої школи! Нехай усі слова любові, сказані чи написані сьогодні, зігрівають душі та серця протягом всього року!
13 лют. 2023

Звільнення від проходження ДПА учнів 4-х та 9-х класів

НАБУВ ЧИННОСТІ НАКАЗ МОН ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДПА УЧНІВ 4-Х І 9-Х КЛАСІВ
13 лют. 2023

Додаткові тижневі канікули для учнів перших класів!

До уваги батьків першокласників!
10 лют. 2023

Учитель року 2023

Педагогічний колектив школи вітає нашого талановитого професіонала, переможця районного етапу міського конкурсу "Учитель року-2023" Відінєєва Сергія Івановича, вчителя предмета "Захист України". Цей конкурс проводиться щорічно з метою підвищення престижності професії вчителя та виявлення талановитих педагогічних працівників. Попри те, що в нас дуже складний рік, Сергій Іванович продемонстрував свою компетентність та професіоналізм. Зараз ми живемо в умовах війни, але навіть у цей час кожен має зробити свій внесок в Перемогу, у кожного своє завдання. Ось і для нашого переможця головне завдання і мета - навчити та залишатись відданим своїй професії. "Працюю далі та прагну до нових вершин!" - зазначив на урочистому нагородженні Сергій Іванович Відінєєв.
9 лют. 2023

Проєкт «MRIYA» - синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі

Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами з метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, створили проєкт "МРІЯ"
8 лют. 2023

Вітаємо з перемогою у міському турнірі юних фізиків!

1 лют. 2023

Зустріч із шкільним офіцером поліції

31 січня відбулась чергова зустріч із шкільним офіцером поліції Євгеном Ведмедерею. Цього разу на бесіду запросили п'ятикласників. Для них така зустріч відбулася вперше і вони слухали з вликим зацікавленням та задавали безліч питань.
31 січ. 2023

Профорієнтаційна зустріч учнів 11 класу з представниками Харківського національного автомобільно-дорожнйого університету

31 січня 2023 року відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 11 класу з представниками Харківського національного автомобільно-дорожнйого університету. Були представлені факультети університету, представник приймальної комісії розповів про особливості НМТ цього року та умови вступу до ХНАДУ.
30 січ. 2023

Спеціальна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

27 січ. 2023

День пам'яті Героїв Крут

Крути- одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. Понад сторіччя тому юні герої Крут зробили майже неможливе ціною власного життя. 26 та 27 січня класні керівники та вчителі історії провели для учнів 5-11 класів історичний екскурс "Дотик Крутянського бою" і, традиційно, наприкінці заходу вшанували пам'ять загиблих юнаків хвилиною мовчання. Крути стали легендою, символом жертовності та незламності молодого покоління. Вічна слава й пам’ять Героям, які полягли в бою за наше сьогодення та свободу України.