21 жовт. 2019

Районні змагання на приз «Шкіряний м’яч»

17 жовтня відбувся фінал районних змагань на приз «Шкіряний м’яч» на базі ХГ №12. Вітаємо збірну команду школи, яка посіла ІІІ місце! У складі команди змагались: Опанасенко Іван, 5-А; Коваленко Дмитро, Ісаєв Михайло, Світличний Данило, Пономаренко Владислав, Чуйков Владислав, Плічко Володимир, Пустовар Максим (5-Б клас); Касьяненко Дмитро (6-А); Хоменко Богдан (6-Б); Рубаненко Дмитро (7-Б). Бажаємо юним спортсменам нових досягнень і перемог!
18 жовт. 2019

Звітно-виборча конференція учнівського самоврядування Основ’янського району

17 жовтня актив шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна» взяв участь у звітно-виборчій конференції учнівського самоврядування Основ’янського району 2019-2020 н.р., яка відбулась на базі ХЗОШ №120. Учасники конференції познайомились із звітами голів учнівського самоврядування шкіл району за 2018-2019 н.р., обрали голову та заступника голови районної організації учнівського самоврядування. Презентацію та звіт ШОУС «Веселкова країна» представила президент шкільного самоврядування учениця 11 класу Чаговець Валерія.
17 жовт. 2019

Харківська обласна бібліотека

16 жовтня учні 7-А класу побували на екскурсії в Харківській обласній бібліотеці для дітей. Вернісажі, музей АТО "Блокпост пам'яті. Харків", читальна зала, виставка новинок - усе викликає інтерес та спонукає до читання книжок. Діти побували на бульварі Казок, пройшли провулком Пригод, зупинилися на проспекті Гумору - і усвідомили, що бібліотека - дім друзів.
16 жовт. 2019

Районний етап шкільного Чемпіонату м.Харкова по грі "Що? Де? Коли?"

16 жовтня шкільна команда «Libertatem» отримала диплом за І місце у районному етапі відбіркового турніру шкільного Чемпіонату м.Харкова сезону 2019/2020 рр. по грі "Що? Де? Коли?". Вітаємо учнів 11 класу, які вибороли перемогу: Тихоненко Алісу, Світличну Дарину, Чаговець Валерію, Котляр Дарину, Бибко Єлизавету, Пікалова Дениса та Варич Германа! Бажаємо успіху і нових перемог!
15 жовт. 2019

День Українського козацтва

11 жовтня з нагоди Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці у шкільному музеї народознавства «Берегиня» учні 1-4 класів відвідали виставку «Сімейний оберіг», на якій були представлені українські рушники, вишиванки та декоративно-ужиткові речі. Експозиція шкільного музею з нагоди свята була поповнена українськими оберегами родин учнів та вчителів. Учениці 6-А класу Гнатченко Карина, Семенюк Вікторія та Коваленко Катерина виступили в ролі екскурсоводів та цікаво розповіли молодшим друзям про українські національні традиції та звичаї козаків.
9 жовт. 2019

Районноий етап обласного фестивалю ораторського мистецтва

08.10.2019 на районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва, присвяченого 125-річчю від дня народження О.Довженка, за темою "Людина завжди повинна пам'ятати, звідки вона пішла в життя (О.Довженко) " учениця 11-А класу нашої школи Геращенко Дар'я виборола ІІ місце. Вітаємо з перемогою!
8 жовт. 2019

Ораторське мистецтво

7.10.2019 пройшов шкільний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва, присвяченого 125-річчю від дня народження О.Довженка, за темою "Людина завжди повинна пам'ятати, звідки вона пішла в життя (О.Довженко)". Право представляти школу надано найкращому оратору Геращенко Дар'ї (11-А). Вітаємо переможців: Лихобабу Анастасію, Семеней Ангеліну, Кириченко Таїсію!
7 жовт. 2019

"Khai-IT Cup"

5 жовтня учні нашої школи взяли участь в Третьому відкритому чемпіонаті з інформаційних технологій "Khai-IT Cup".
4 жовт. 2019

Привітання із Днем працівників освіти

3 жовтня учні школи тепло привітали своїх вчителів із професійним святом - Днем працівників освіти.
2 жовт. 2019

Виставка поробок "Осіння казка"

2 жовтня у школі було організовано виставку виробів з природного матеріалу "Осіння казка". Яскраві роботи підготували учні 2-4 класів з допомогою батьків та вчителів.