День Українського козацтва

15 жовт. 2019
11 жовтня з нагоди Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці у шкільному музеї народознавства «Берегиня» учні 1-4 класів відвідали виставку «Сімейний оберіг», на якій були представлені українські рушники, вишиванки та декоративно-ужиткові речі. Експозиція шкільного музею з нагоди свята була поповнена українськими оберегами родин учнів та вчителів. Учениці 6-А класу Гнатченко Карина, Семенюк Вікторія та Коваленко Катерина виступили в ролі екскурсоводів та цікаво розповіли молодшим друзям про українські національні традиції та звичаї козаків.