26 вер. 2019

French Melody

26 вересня учні 9-Б класу ознайомилися з історією французів, які проживали у Харкові і зробили свій внесок у його життя та розвиток під час екскурсії "French Melody".
24 вер. 2019

Ніч науки в Харкові

21 вересня учні 9-х класів відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ акцію «Ніч науки в Харкові». Школярі ознайомилися із напрямами підготовки курсантів та студентів, дізналися про особливості навчання в університеті, про сучасну матеріально-технічну базу та практичну спрямованість занять.
23 вер. 2019

Наукові пікніки

21 вересня на алеях круглого скверу майдану Свободи відбувся захід популяризації науки для дітей і молоді "Наукові пікніки", організований при сприянні Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківського міського центру дозвілля молоді. Наші учні відвідали наукове свято, де вирішували головоломки, брали участь у вікторинах, спостерігали за експериментами та ознайомились з цікавими інтерактивними програмами провідних освітніх та наукових установ.
20 вер. 2019

Круглий стіл

19 вересня шкільним психологом та соціальним педагогом було проведено Круглий стіл "Організація та проведення профілактичної роботи щодо попередження випадків булінгу серед учасників освітнього процесу" для вчителів.
20 вер. 2019

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

17- 20 вересня з учнями школи класні керівники провели виховні заходи в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу
18 вер. 2019

Протидія булінгу

17 вересня учні 2-Б класу провели виховний захід "Дружба всім близька" в рамках тижня з протидії булінгу.
17 вер. 2019

"Сад пісень Сковороди"-2019

14 вересня учні 6-А, 7-Б та 8-Б класів із вчителем географії Філатовою Н.О. відвідали традиційний обласний фестиваль "Сад пісень Сковороди", який щорічно відбувається у вересні у сел.Бабаї. Гості фестивалю познайомились із творчістю українського філософа, з українськими національними традиціями, приєднались до учасників пленеру юних художників та покуштували польову кашу, якою пригощали кухарі фестивалю.
17 вер. 2019

Екскурсія до Екопарку

Учні 2-Б та 3-А класів відвідали пізнавальну екскурсію до Екопарку, де мали можливість побачити тварин, погодувати їх, погладити та насолодитися їх дивовижним співом.
16 вер. 2019

День фізичної культури і спорту

13 вересня з нагоди дня фізичної культури і спорту в школі було проведено ряд заходів. Вихованці спортивних секцій та танцювального гуртка провели загальношкільну ранкову зарядку для учнів 3-11 класів. Збірна команда школи з футболу зустрілась у товариському матчі з командою ХЗОШ №41. У спортивній залі волейбольні команди хлопців та дівчат 11 класу вдало зіграли з командами ХЗОШ №41, а наші дівчата отримали впевнену перемогу!
11 вер. 2019

Турнір юних математиків

11 вересня в школі пройшов районний етап 14 міського турніру математиків. В турнірі взяли участь участь 55 учнів навчальних закладів району. Команда нашої школи "Факторіал", капітан команди Тихоненко Аліса (11-А), члени команди Івахненко Аня (10-А), Богдан Валерія (10-А), Світлична Дарина (11-А) та Котляр Дарина (11-А) посіла ІІІ місце. Дякуємо дітям за їх творчий підхід до розв'язання задач!