10 черв. 2019

Екскурсія «Азбука безпеки школяра» вихованців шкільного табору "Ерудит" «Азбука безпеки школяра»

10.06.2019 вихованці шкільного табору "Ерудит" (1,2,3 загони) взяли участь в екскурсіїї «Азбука безпеки школяра» з відвідуванням Центру практики безпеки для школярів на базі центру оперативно-рятувальної служби ДСНС України.
7 черв. 2019

День дружби

День Дружби пройшов для вихованців табору "Веселка" 7 червня. Загони робили власні Дерева Дружби
6 черв. 2019

Веселий ярморок

6 червня вихованці табору "Ерудит" приймали участь у Веселому ярморку. Під час цьоьго веселого заходу вихованці загонів надавали різні послуги, організовували атракціони розваг.
6 черв. 2019

Танцювальний день

6 червня відбувся флешмоб, участь у якому взяли вихованці табору "Ерудит". Кожний загін отримав відео танцю зранку та мав декілька годин для того, щоб підготуватися. Діти з цікавістю віднеслися до цього завдання та наполегливо тренувалися.
5 черв. 2019

Нагородження переможців І етапу міського конкурсу "Молода людина року".

05 червня 2019 року в приміщенні ПК Основ'янського району відбулося нагородження переможців І етапу міського конкурсу "Молода людина року".

День спорту

5 червня для вихованців пришкільного табору пройшов День спорту. Команди змагалися в метанні ядра, бігу дистанції 60м та естафеті 4*100м.

День казки

4 червня пройшов День казки у пришкільному таборі "Ерудит".
4 черв. 2019

Нас відвідав ЦДЮТ

4 червня вихованців пришкільного табору відвідали гості з ЦДЮТ
3 черв. 2019

ТЮГ

Вихованці табору "Веселка" відвідали театр юного глядача
31 трав. 2019

День книги

31 травня День книги у пришкільному таборі відпочинку "Веселка". Діти мали змогу відвідати філіал районної бібліотеки.