14 лист. 2016

Відвідування виставки "Освіта Слобожанщини" та навчання за кордоном - 2016 р.

Участь учнів 11-А класу у Х ювілейній міжнародній спеціалізованій виставці "Освіта Слобожанщини" та навчання за кордоном - 2016 р.
25 жовт. 2016

Екскурсія у Тростянець

24 жовтня 50 учнів нашої школи відправилися на 12-годинну екскурсію до м.Тростянець Сумської області.
22 жовт. 2016

Осінні канікули!!!

З 24 жовтня 2016 року розпочалися канікули, які триватимуть до 30 жовтня 2016 року. Навчальний процес розпочнеться 31 жовтня 2016 року.
20 жовт. 2016

Про правила безпеки дорожнього руху

20 жовтня в рамках проведення Тижня безпеки напередодні осінніх канікул актив шкільної організації учнівського самоврядування "Веселкова країна" нагадав учням правила безпеки.
19 жовт. 2016

"Любимо й пишаємось нашим ми народом, Україною і своїм козацьким родом"

Працівники Центральної бібліотеки Основ'янського району та бібліотеки -філії №41 разом із активом учнів та класним керівником 8-Б класу Філатовою Н.О., провели для учнів 5-х класів етнографічний вернісаж, присвячений Дню українського козацтва та Дню Захисників України.
12 жовт. 2016

День захисника

14 жовтня - День захисника Вітчизни
3 жовт. 2016

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Міністерство освіти і науки України, підтримуючи ініціативу Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL), у рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек ініціює проведення з 01 по 31 жовтня 2016 року Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
1 жовт. 2016

З Днем УЧИТЕЛЯ!!!

освітяни! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача! Шановні освітяни! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!
28 вер. 2016

"Він мріяв про велику Україну"

26 вересня на честь 150-ряччя від дня народження М.С.Грушевського працівники Центральної бібліотеки Основ’янського району та бібліотеки-філії №41 провели для учнів 9-А класу урок історичного портрету «Він мріяв про велику Україну».
27 вер. 2016

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек