5 серп. 2015

ЗНО-2016.

ЗНО-2016. Затверджено новий Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти
3 серп. 2015

Про утворення Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання

Кабінет Міністрів України створив Міжвідомчу комісію з питань національно-патріотичного виховання. Створена комісія стане дорадчим органом уряду, який, як зазначено у постанові, утворено для відродження та впровадження національно-патріотичного виховання. До складу міжвідомчої комісії включено близько двадцяти чиновників різних міністерств і відомств, а також декількох представників громадських організацій.
27 лип. 2015

Про порядок організації Першого уроку в 2015/2016 навчальному році

Про порядок організації Першого уроку в 2015/2016 навчальному році Міністерство освіти і науки визначило порядок організації Першого уроку в новому навчальному році (лист Міністерства 1/9-354 від 24.07.2015).
13 лип. 2015

Вступна кампанія 2015

Міністерство освіти і науки України оприлюднило наказ від 09.07.2015 «Про організацію роботи приймальні громадян та консультативного телефону
15 черв. 2015

Екскурсія до аероклубу

У суботу учні школи відвідали аероклуб ім. Гризодубової, що знаходиться у селищі Коротич. Учні побачили музей бойової авіації, який розташований на території аероклубу, ознайомилися з правилами польотів на літаках, відвідали полігон для тренування стрибків з парашутом. Також з особливою цікавістю діти розглядали парк приватної авіації, що розташований на території клубу. Учні та вчителі висловлюють подяку Мошнякову Євгену Миколайовичу, заступнику голови адміністрації Червонозаводського району, за організацію та проведення екскурсії.
5 черв. 2015

Відкриття шкільних таборів відпочинку

3 червня у школі відбулось свято відкриття шкільних таборів відпочинку "Соколятко" та "Ерудит".
29 трав. 2015

Перемога у конкурсі учнівських проектів

22 травня 2015 року учень 10-А класу Куклін Сергій отримав диплом переможця конкурсу проектів Школи розвитку «Мер міста» у номінації «Екологічний проект». Презентація та захист проектів проходили у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова.
7 трав. 2015

Світлій пом’яті воїнів Великої Вітчизнятої війни присвячується!

Світлій пом’яті воїнів Великої Вітчизнятої війни присвячується! Громадянська панахида біля монументу героям у селищі Жихір
5 трав. 2015

Битви Другої Світової війни