12 трав. 2023

Міська акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей

Харківський міський голова Ігор Терехов запропонував школярам написати йому листа про майбутнє Харкова
11 трав. 2023

Молода людина року - 2023

Вітаємо наших учнів із перемогою у районному етапі конкурсу “Молода людина року 2023”! Переможцем конкурсу став учень 11-А класу, талановитий спортсмен-тхеквандіст Козлов Сергій. Лауреатом районного етапу конкурсу стала юна та тендітна спортсменка, учениця 8-А класу Козлова Наталія. Нагородження переможців та лауреатів районного конкурсу «Молода людина року – 2023» відбулося 10 травня. Церемонію нагородження проводила Ганна Олександрівна Головчанська - голова адміністрації Основʼянського району Харківської міської ради, яка подякувала молодим харків’янам за їхній внесок у розвиток міста. Мета цього конкурсу – підтримати обдаровану молодь, відзначити вагомі досягнення молодих людей у різних сферах суспільного життя та нагородити найкращих молодих спеціалістів у галузі виробничої, навчальної, громадської та творчої діяльності. Бажаємо нових, не менш яскравих, звершень і злетів. Нехай зірка слави не згасає, а сили для перемог накопичуються!
10 трав. 2023

Конкурс дитячого малюнку «Світ, у якому я хочу жити»

Учениця 7-А класу, Жирижон Валерія, взяла участь у творчому конкурсі дитячого малюнку «Світ, у якому я хочу жити», де представила свою роботу «Там далеко за небокраєм…» виконану за допомогою техніки паперопластики. Бажаємо перемоги Валерії, нашій талановитій зірочці!
9 трав. 2023

День Європи

Відтепер 9 травня буде Днем Європи - у Європейському Союзі, а також і в Україні. День Європи Україна цього року вперше святкує в один день з країнами ЄС - президент України Володимир Зеленський підписав відповідний указ. На честь цієї визначної події для учнів 10-11 класів вчителі історії провели тематичні виховні заходи "Україна - це Європа". Щодня хоробрий народ України захищає саме ті цінності, які є основою Європейського Союзу. І щороку 9 травня ми будемо вшановувати нашу історичну єдність — єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм. Єдність, яка наближає мир.
9 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня – День пам’яті та примирення. Сумна і важлива дата, яка має нагадати всім нам про необхідність збереження миру на планеті та недопустимість війни. На честь цього визначного дня класні керівники 1-11 класів провели виховні години під загальною назвою "Війна і пам'ять поколінь". Основна мета цих заходів – показати учням, наскільки важливо пам’ятати минуле. День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні – це лише часточка великої данини пошани ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Виховання поваги до подвигу загиблих – пріоритетний напрям у висвітленні подій Другої світової війни.
8 трав. 2023

День пам’яті та примирення

Щороку 8 травня згідно із Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» Україна разом із європейською спільнотою відзначає День пам’яті та примирення.
4 трав. 2023

День цивільного захисту

04 травня у школі відбувся День цивільного захисту. Звичайно ж не обійшлось без поважних гостей! Цього разу до нас завітали представники Дитячої точки СПІЛЬНО української освітньої платформи та освітньо-реабілітаційного ХАБу "Еко-світ". Разом із своїми чотирилапими друзями вони провели для учнів 1-2 класів захід емоційної підтримки "З відкритим серцем".
4 трав. 2023

День цивільного захисту

04 травня з метою удосконалення теоретичнмх знань і практичних навичок в надзвичайних ситуаціях, у ХЗОШ 48 проведено День цивільного захисту. В рамках Дня ЦЗ були запрошені представники міжнародної організації Handicap International  з лекцією "Навчання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами". Для учнів 1-4 класів підготували безліч цікавих заходів. А саме: тематичні виховні години, вікторини, тренувальні тести та презентації. Також викладачі залучили учнів 5-11 класів до розв'язування ситуаційних задач, складання алгоритму дій під час надзвичайних ситуацій, зокрема що сталися на об'єкті атомної енергетики. Відпрацювали разом із учнями правила поведінки в умовах воєнного стану, порядок дій на випадок евакуації та дії за сигналом "Повітряна тривога", мінної безпеки.
2 трав. 2023

До уваги випускників!

Харківський автомобільно-дорожній фаховий коледж (ХАДФК)
2 трав. 2023