13 лип. 2015

Вступна кампанія 2015

Міністерство освіти і науки України оприлюднило наказ від 09.07.2015 «Про організацію роботи приймальні громадян та консультативного телефону
15 черв. 2015

Екскурсія до аероклубу

У суботу учні школи відвідали аероклуб ім. Гризодубової, що знаходиться у селищі Коротич. Учні побачили музей бойової авіації, який розташований на території аероклубу, ознайомилися з правилами польотів на літаках, відвідали полігон для тренування стрибків з парашутом. Також з особливою цікавістю діти розглядали парк приватної авіації, що розташований на території клубу. Учні та вчителі висловлюють подяку Мошнякову Євгену Миколайовичу, заступнику голови адміністрації Червонозаводського району, за організацію та проведення екскурсії.
5 черв. 2015

Відкриття шкільних таборів відпочинку

3 червня у школі відбулось свято відкриття шкільних таборів відпочинку "Соколятко" та "Ерудит".
29 трав. 2015

Перемога у конкурсі учнівських проектів

22 травня 2015 року учень 10-А класу Куклін Сергій отримав диплом переможця конкурсу проектів Школи розвитку «Мер міста» у номінації «Екологічний проект». Презентація та захист проектів проходили у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова.
7 трав. 2015

Світлій пом’яті воїнів Великої Вітчизнятої війни присвячується!

Світлій пом’яті воїнів Великої Вітчизнятої війни присвячується! Громадянська панахида біля монументу героям у селищі Жихір
5 трав. 2015

Битви Другої Світової війни

НІ - ВІЙНІ !!!
4 трав. 2015

Плекаємо мир

20 квіт. 2015

В школі розпочався тиждень природничих наук

Мета тижня природничих наук — не тільки дати кожному юному громадянинові певну суму знань про природні явища, але і прагнути, щоб ці знання сприяли формуванню природоохоронного світогляду людини.
16 квіт. 2015

День цивільної оборони

Сьогодні в школі проводиться День цивільної оборони
14 квіт. 2015

Тиждень безпеки життєдіяльності

Розпочався тиждень безпеки життєдіяльності в школі. Учителі та учні всіх класів готують виховні заходи з попередження дитячого травматизму, з правил дорожнього руху, з правил поведінки під час надзвичайних ситуацій техногенного походження.