8 жовт. 2013

Конкурс ораторського мистецтва

07.10.2013 у ХЗОШ № 48 відбувся шкільний етап фестивалю ораторського мистецтва "Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки..." Учні 8-11 класів виявили вміння змістовно, виразно, емоційно переконати присутніх, що Шевченко - геній, пророк, поет, у творах якого знаходимо відповіді на питання сьогодення. Не кожному дано вміння володіти увагою аудиторії, говорити так, що не чуєш дихання. А серед учасників фестивалю є такі учні, яких би слухав і слухав, настільки переконливими та артистичними були їх виступи. Це Мартіросян Дарина та Самойлова Христина (11-А клас), які за одноголосним рішенням журі стали переможцями та продовжуть змагання на районному етапі фестивалю. Вітаємо всіх учасників фестивалю, бажаємо перемог у наступних конкурсах.
6 жовт. 2013

День учителя

4 жовтня учні привітали педагогічний колектив школи із Днем вчителя. Діти підготували святковий концерт, в якому взяли участь учні і старшої, і початкової школи. А талановиті учасники творчих колективів: шкільного ансамблю естрадного танцю «Експресія», хорового ансамблю «Перлини» та колективу бально-спортивного танцю «Натхнення», прикрасили свято своїми яскравими виступами.
26 вер. 2013

Вітаємо команду юних фізиків!

Вітаємо команду ХЗОШ № 48 у складі: Гецко Ірина 9-А, Горюшко Інна 9-А, Ніколаєнко Валентина 10-А, які посіли друге місце на районному етапі турніру юних фізиків.
18 вер. 2013

День фізичної культури і спорту

13 вересня на честь Дня фізичної культури і спорту у школі відбулась презентація спортивних секцій та гуртків. Свою майстерність показали вихованці футбольної секції та секції олімпійського тхеквондо, колективу сучасного естрадного танцю «Експресія» та бально-спортивного колективу «Натхнення». Також у рамках свята учні взяли участь у спортивнiй вікторині та товариській зустрічі з футболу між командами ЗОШ №41 та ЗОШ №48, в якій перемогла команда нашої школи.
18 вер. 2013

Екскурсія на ХАЗ

17 вересня учні п`ятих і восьмих класів відвідали найбільше підприємство авіаційного будування України - Харківський авіаційний завод.
11 вер. 2013

Всеукраїнський конкурс «Учитель року»

Відповідно до наказу МОНУ від 02.09.2013 р. №1255, у 2013/14 навчальному році Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводитиметься у таких номінаціях: «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання», «Директор школи». Конкурс проводитиметься у три етапи: перший (міський) – жовтень–листопад 2013 року; другий (обласний – січень 2014 року; третій (заключний) – лютий–березень 2014 року.
1 вер. 2013

Вітаємо з Днем Знань!

Вітаємо всіх учнів, батьків та вчителів з Днем Знань.
1 вер. 2013

Вітаємо з перемогою!

За підсумками районного конкурсу-огляду з підготовки навчальних закладів району до початку нового 2013-2014 року колектив ЗОШ №48 нагороджений Грамотою адміністрації Червонозаводського району за 1-е місце.
20 серп. 2013

Зустріч учнів із вчителями

До уваги учнів та батьків! 22 серпня о 09.45 відбудеться зустріч учнів із вчителями.
31 лип. 2013

Підготовка до нового 2013-2014 навчального року

Підготовка до нового 2013-2014 навчального року. У школі йде активна підготовка до нового 2013-2014 навчального року. Адміністрація школи щиро вдячна батькам учнів, батьківському комітету за матеріальну та фізичну допомогу, адже тільки завдяки вашій участі, шановні батьки, школа оновлюється. Класні кімнати, нова актова зала, спортивна зала, оновлені музеї чекають на учнів!