6 жовт. 2012

День вчителя

5.10.2012 у ЗОШ №48 відбулося святкування Дня вчителя, діти вітали своїх вчителів.
3 жовт. 2012

День бібліотекаря

03.10.2012 з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в школі проведено підсумки конкурсу зі збору макулатури. Переможцями стали: І місце – 2-Б клас; ІІ місце – 7-А клас; ІІІ місце – 4-Б клас. Завдяки проведеній акції шкільна бібліотека отримала нові книжки, а переможці – призи. Крім того, 2 та 3 жовтня до учнів 3-6 класів завітали працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей. Діти познайомились з історією виникнення книг та бібліотек, із задоволенням взяли участь у літературній вікторині.
30 вер. 2012

День туризму

28.09.2012 в школі було проведено захід, присвячений Дню туризму, у якому взяли участь учні 6-8 класів. Керівники секції пішохідного та гірського туризму біля школи облаштували туристичну трасу. Учні, які навчаються у туристичній секції, продемонстрували роботу з обладнанням для страховки та тренування на туристичній трасі.
17 вер. 2012

Турнір юних біологів!

Вітаємо ученицю ЗОШ №48 Пустовалову Елеонору, яка була нагороджена грамотою за перемогу у номінації "Кращий опонент" районного етапу турніру юних біологів.
17 вер. 2012

Турнір юних біологів!

Вітаємо команду ЗОШ №48, яка посіла третє місце у районному турі турніру юних біологів.
12 вер. 2012

Турнір юних математиків!

Турнір юних математиків! Вітаємо ученицю ЗОШ №48 Колісник Аліну, яка була нагороджена грамотою за перемогу у номінації "Кращий опонент" районного етапу турніру юних математиків.
12 вер. 2012

Турнір юних математиків!

Вітаємо ученицю ЗОШ №48 Пустовалову Елеонору, яка була нагороджена грамотою за перемогу у номінації "Кращий опонент" районного етапу турніру юних математиків.
11 вер. 2012

День фізичної культури і спорту

08.09.2012 у школі було відбулося святкування Дня фізичної культури і спорту.
8 вер. 2012

День фізичної культури і спорту

Спортсменам, тренерам, викладачам фізичної культури, ветеранам спорту та всіх, хто любить спорт! Від усієї душі вітаємо Вас з нагоди Дня фізичної культури і спорту – свята молодості, грації, сили, гармонійно розвиненої людини.
1 вер. 2012

Свято Першого дзвоника

Сьогодні у ЗОШ №48 пролунав перший дзвоник нового навчального року. Вітаємо всіх учнів та вчителів зі святом. Детальний фотозвіт про святкування у розділі "Фотогалерея".