8 бер. 2021

Привітання із Міжнародним жіночим днем

5 березня учні школи щиро привітали вчителів із Міжнародним жіночим днем своїми творчими подарунками, теплими музикальними композиціями.
4 бер. 2021

Учень року - 2021

3 березня 2021 року на базі Харківської гімназії № 12 було проведено черговий етап конкурсу «Учень року – 2021». Нашу школу представив учень 10 класу Чуйков Денис у номінації “Творча особистість року-2021”. Денис отримав перемогу у районному етапі конкурсу та готується до наступного, міського етапу. Вітаємо з перемогою та бажаємо нових досягнень!
24 лют. 2021

Відвідування «Регіонального центру професійної освіти ресторанного, будівельного та автотранспортного сервісу Харківської області»

З метою надання профорієнтаційної підтримки у процесі вибору майбутньої професійної діяльності 24 лютого учні 9-А класу відвідали «Регіональний центр професійної освіти ресторанного, будівельного та автотранспортного сервісу Харківської області». Під час екскурсії учні дізнались, що заклад професійної освіти готує кухарів, кондитерів, барменів, офіціантів, спеціалістів інших професій, взяли участь у майстер-класах.
23 лют. 2021

Інтерактивний квест "It adventures"

Учні 5 - 7 класів були залучені до участі в інтерактивному квесті знавців інформатики «IT adventures», який проводиться з метою популяризації знань з інформатики, формування інформаційно-комунікаційної компетентності серед учнів 5-7-х класів.
17 лют. 2021

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в школі проведено виховні години. Ця пам’ятна дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році. Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. У цей день в Україні вшановують всіх військових, які брали участь у миротворчих операціях за межами країни.
9 лют. 2021

Вітаємо переможців районних змагань з армспорту!

9 лютого учні нашої школи отримали перемогу у районному етапі змагань з армспорту серед учнів закладів загальної середньої освіти м.Харкова «Шкільна ліга армспорту». Перше місце у змаганнях вибороли: Ніконенко Артем (9-А клас), Федоров Артем (9-А клас) та Лосєв Роман (11 клас). Щиро вітаємо спортсменів та бажаємо нових перемог!
9 лют. 2021

Всесвітній День безпечного Інтернету

Сьогодні, 9 лютого, у День безпечного Інтернету, учні нагадали один одному про головні правила безпеки при спілкуванні та роботі у всесвітній комп'ютерній мережі.
1 лют. 2021

Ми єдині – в цьому сила!

В рамках місяця правового виховання в класних колективах проведені заходи «Ми єдині – в цьому сила!», присвячені Дню Соборності України.
1 лют. 2021

Реєстрація на ЗНО-2021

1 лютого розпочалася реєстрація на ЗНО-2021 і триватиме до 05.03.2021
26 січ. 2021

Учні 1-11 класів повернулися за парти

25 січня в Україні припинив дію посилений карантин і учні 1-11 класів повернулися за парти. З метою нагадати дітям правила безпечної поведінки в школі проведені «Інтерактивні уроки про COVID – 19». Учні школи повторили правили безпечного спілкування під час навчального процесу, правила респіраторної гігієни.