20 лист. 2013

Екскурсія

Фото на пам'ять про Харківський планетарій
18 лист. 2013

Шкільне самоврядування в дії!

Проект «Дерево добрих справ»
18 лист. 2013

Шкільне самоврядування - в дії!

Безпека життєдіяльності - перш за все!!!

Хоровий ансамбль "ПЕРЛИНИ"

пройшов відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу талантів та став його півфіналістом!
18 лист. 2013

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІ (районний) етап
14 лист. 2013

Шкільний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика в початкових класах

виявив переможців:
14 лист. 2013

"Медвежонок"

Конкурс знавців російської мови
11 лист. 2013

До уваги випускників школи!!!

1 листопада розпочалась реєстрація на пробне ЗНО! Термін проведення реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні: 01-30 листопада 2013 року Терміни проведення пробного тестування: 22 березня 2014 року - українська мова і література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська мова за вибором); 29 березня 2014 року - математика, історія України, біологія, географія, світова література. Фінансування витрат на проведення пробного тестування здійснюють фізичні та юридичні особи в порядку, що встановлений чинним законодавством України.
8 лист. 2013

8 листопада 2013 року

Відбулося свято до Дня української писемності та мови в школі
23 жовт. 2013

Вітаємо команду юних винахідників і раціоналізаторів!

Вітаємо команду ХЗОШ № 48 у складі: Гецко Ірина 9-А, Горюшко Інна 9-А, які посіли третє місце на районному етапі турніру юних винахідників і раціоналізаторів.