14 квіт. 2021

Звільнення від ДПА учнів 11 класів

13 квітня Верховна Рада України прийняла проєкт закону № 5014 про звільнення учнів 11-х класів від проходження ДПА.
12 квіт. 2021

Еколого-краєзнавча екскурсія "Шануймо воду, що дарує нам життя"

«Шануймо воду, що дарує нам життя». Таку назву має проєкт, в рамках якого 9 квітня проведено еколого-краєзнавчу екскурсію біля річок Жихорець та Уди. У екскурсії взяли участь учні 9-А, 9-Б, 7-А, 11 класів, вчителі та партнери проєкту: викладачі та студенти Харківського природоохоронного фахового коледжу Одеського державного екологічного університету.
5 квіт. 2021

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ 2021/2022н.р.

Відповідно до п. 2.2 наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 30.12.2020 № 306 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2021 році" датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2021/2022 навчального року визначено - 5 квітня 2021 року. Зарахування дітей до 1-х класів буде здійснюватися з 5 квітня по 31 травня 2021 року відповідно до Порядку, визначеного у наказі Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року № 367
2 квіт. 2021

Робота в рамках програми "Шкільний офіцер поліції"

2 квітня в рамках роботи програми "Шкільний офіцер поліції" відбулась зустріч педагогічного колективу школи із старшим лейтенантом УПП М.Г.Петуховим. Працівник поліції провів інформаційну лекцію, були обговорені питання: протидія булінгу в шкільному середовищі, види насильства і булінгу, відповідальність підлітків перед законом, основні статті ККУ та КУпАП, алгоритм дій у випадках порушення правопорядку.
31 бер. 2021

Фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2021»

26 березня 2021 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 151 проведено фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2021». За перемогу в 3 етапі змагалися 28 учасників у 4 номінаціях: «Інтелектуал», «Лідер», «Творча особистість» та «Спортсмен». Учень 10 класу Чуйков Денис гідно представив нашу школу та Основ’янський район у номінації «Творча особистість року». Фіналісти пройшли три конкурсні випробування: відгадали п'ять видатних особистостей за запропонованими підказками, продемонстрували ораторські здібності та презентували власні досягнення. Конкурсантів оцінювало журі, до складу якого увійшли викладачі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Харківської державної академії фізичної культури, представники Молодіжної ради при Харківському міському голові, тренери, судді спортивних змагань і фестивалів мистецтв, переможці конкурсу «Учень року» попередніх років тощо. За підсумками всіх етапів міського конкурсу буде визначено 20 переможців.
30 бер. 2021

Пропонуємо взяти участь у соціологічному опитуванні "Безпека та довіра"

25 бер. 2021

Фінал міського етапу Харківської шкільної ліги з армспорту

18 березня учні нашої школи взяли участь у фінальному міському етапі Харківської спортивної ліги з армспорту, який відбувся на базі ХНУМГ імені О.М.Бекетова. Учень 9-А класу Федоров Артем виборов у змаганнях ІІІ місце! Вітаємо всю команду школи та бажаємо нових перемог!
19 бер. 2021

ІІ етап міського конкурсу "Учень року - 2021"

18 березня на базі ХЗОШ №5 відбувся черговий етап міського конкурсу «Учень року – 2021» – тестування. За право потрапити до двадцятки кращих учнів 2021 року змагався і учень 10 класу нашої школи Чуйков Денис у номінації «Творча особистість року». За підсумками двох етапів (конкурсу портфоліо та тестування) будуть визначені претенденти на участь у фінальному етапі ‒ інтелектуальному турнірі.
19 бер. 2021

МОН надало рекомендації для педагогічних працівників та батьків щодо безпеки дітей у цифровому просторі.

13 бер. 2021

Привітання із святом Масляна

12 березня з нагоди свята Масляна класні колективи школи підготували яскраву виставку ляльок-мотанок, а хоровий ансамбль “Перлини” привітав всіх теплою весняною піснею.