11 лист. 2012

Олімпіада з географії

Вітаємо Горюшко Інну, ученицю 8-А класу, яка посіла перше місце у ІІ турі олімпіади з географії.
26 жовт. 2012

Х- Фактор

Вітаємо ученицю 10 класу Старченко Катерину, яка отримала ІІ місце у районному конкурсі вокалістів «Х-ФАКТОР»!
25 жовт. 2012

Турнір винахідників і раціоналізаторів

Вітаємо команду ХЗОШ №48, яка посіла третє місце на районному етапі конкурсу винахідників і раціоналізаторів! Склад команди: Зорін Данило, Шульпін Антон.
25 жовт. 2012

Конкурс-захист «Шкільний інформаційний світ-2012» !

Вітаємо ХЗОШ №48, яка посіла 2 місце на конкурсі «Шкільний інформаційний світ-2012» у номінації «ІКТ на уроках природничо-математичного циклу» !
24 жовт. 2012

Открытие художественного класса

24 октября в общеобразовательной школе №48 в Харькове состоялось открытие художественного класса. Мероприятие прошло в рамках шефской программы депутата Харьковского горсовета Анатолия Денисенко над учебными учреждениями Червонозаводского и Коминтерновского районов. В новом художественном классе будут заниматься талантливые дети, а также регулярными станут мастер-классы от художников и скульпторов.
22 жовт. 2012

Міжнародний конкурс "Золотий Олімп"

Вітаємо хореографічний колектив "Експресія", який посів 2 місце на міжнародному фестивалі "Золотий Олімп"
22 жовт. 2012

Спортивне свято

20.10.2012 у школі відбулось спортивне свято: презентація спеціального килима для занять боротьбою тхеквондо – доянгу. Таке необхідне для повноцінних тренувань спортсменів обладнання подарував кандидат в народні депутати України Антолій Денисенко. На презентації виступили спортсмени секції тхеквондо та шкільна команда черлідерів.
19 жовт. 2012

«Кращий учень навчального закладу»

19 жовтня 2012 року в актовій залі адміністрації Червонозаводського району м. Харкова відбулась церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» . Вітаємо Пустовалову Елеонору, ученицю 11-А класу ХЗОШ № 48, яка отримала сертифікат стипендіата «Кращий учень навчального закладу».
12 жовт. 2012

І етап олімпіади з біології

10 жовтня було проведено І етап олімпіади з біології. Вітаємо переможців: 11кл. Пустовалову Елеонору (1), Мірошніченко Валерію (2), Колісник Аліну (2), 10 кл. Старченко Катерину (1), Клименко Валерію (2), 9 кл. Ніколаєнко Валентину (1), Парфьонову Єлизавету (2), 8 кл. Горюшко Інну (1), Крохмаля Андрія (2). Бажаємо успіхів у ІІ турі біологічної олімпіади.
11 жовт. 2012

Фестиваль ораторського мистецтва

Учениця 10-А класу Самойлова Христина виборола 2 місце в районному етапі фестивалю ораторського мистецтва "Книга чи Інтернет - найважливіший винахід людства?" Повнота розкриття теми, уміння володіти увагою аудиторії, оригінальність виступу, правильна вимова - все це допомогло ввійти до трійки переможців.