18 лист. 2013

Шкільне самоврядування - в дії!

Безпека життєдіяльності - перш за все!!!

Хоровий ансамбль "ПЕРЛИНИ"

пройшов відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу талантів та став його півфіналістом!
18 лист. 2013

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІ (районний) етап
14 лист. 2013

Шкільний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика в початкових класах

виявив переможців:
14 лист. 2013

"Медвежонок"

Конкурс знавців російської мови
11 лист. 2013

До уваги випускників школи!!!

1 листопада розпочалась реєстрація на пробне ЗНО! Термін проведення реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні: 01-30 листопада 2013 року Терміни проведення пробного тестування: 22 березня 2014 року - українська мова і література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська мова за вибором); 29 березня 2014 року - математика, історія України, біологія, географія, світова література. Фінансування витрат на проведення пробного тестування здійснюють фізичні та юридичні особи в порядку, що встановлений чинним законодавством України.
8 лист. 2013

8 листопада 2013 року

Відбулося свято до Дня української писемності та мови в школі
23 жовт. 2013

Вітаємо команду юних винахідників і раціоналізаторів!

Вітаємо команду ХЗОШ № 48 у складі: Гецко Ірина 9-А, Горюшко Інна 9-А, які посіли третє місце на районному етапі турніру юних винахідників і раціоналізаторів.
15 жовт. 2013

Фестиваль ораторського мистецтва

Вітаємо Мартиросян Дарину, ученицю 11-А класу ХЗОШ № 48, з перемгою на районному фестивалі ораторського мистецтва "Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки!" Емоційний виступ Даші не залишив байдужими усіх присутніх та членів журі. Бажаємо впевненої та яскравої перемоги на наступному етапі - обасному фестивалі.
10 жовт. 2013

До уваги батьків! Використання навчальної літератури