22 січ. 2019

Живий ланцюг єдності. Дружба дітей єднає Україну!

22 січня з нагоди Дня Соборності України учні 5-11 класів взяли участь у акції «Живий ланцюг єдності. Дружба дітей єднає Україну!».
14 січ. 2019

8 СІЧНЯ РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО

8 січня розпочалася реєстрація на пробне ЗНО
2 січ. 2019

Новорічна театралізована вистава "ЛИСТИ З БАЖАННЯМИ"

28.12.2018 відбулася новорічна театралізована вистава "Листи з бажаннями" за участі дітей школи та під керівництвом талоновитого вчителя Басок Олени Олександрівни.
29 груд. 2018

НОВОРІЧНА ЯЛИНКА У ПАЛАЦІ СПОРТУ!

27 та 29 грудня учні школи відвідали новорічну виставу “Джин всeмогутній” у Палаці спорту
26 груд. 2018

Новорічне свято для учнів початкової школи

26.12.2018 пройшов святковий новорічний концерт для учнів початкової школи, який підготували учні старшої школи. Діти 1-4 класів отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса!
25 груд. 2018

Новорічна циркова вистава

Дякуючи народному депутату України Денисенко Анатолію Петровичу, 24 грудня учні перших класів відвідали яскраву новорічну виставу у Харківському державному цирку.
19 груд. 2018

День Святого Миколая

Святкову виставу для учнів 1-4 класів до Дня Святого Миколая підготували учні 5-А класу, вихованці шкільного хору та учень 8-Б класу Пирог Владислав.
11 груд. 2018

Тренування з розгортання евакуаційного пункту

За дорученням Харківського міського голови 11 грудня в школі було проведене тренування з розгортання пункту безпечного розміщення евакуйованого населення у випадку виникнення надзвичайної ситуації на території Основ'янського району міста Харкова.
11 груд. 2018

Всеукраїнський тиждень права

В рамках Всеукраїнського тижня права та за планом роботи програми «Шкільний поліцейський» 11 грудня працівники поліції зустрілись з учнями та провели бесіду на тему «Права та обов’язки юних громадян».
7 груд. 2018

Військово-спортивні змагання з нагоди Дня Збройних сил України

З нагоди Дня Збройних сил України у школі відбулись військово-спортивні змагання. Учні 9-А, 9-Б, 10 та 11 класу змагались у силі, спритності та кмітливості. За підсумками всіх конкурсів IV місце посіла команда 10 класу, ІІІ - 9-Б класу, ІІ - 11 класу і упевнену перемогу отримала дружна команда 9-А класу!