7 груд. 2018

Військово-спортивні змагання з нагоди Дня Збройних сил України

З нагоди Дня Збройних сил України у школі відбулись військово-спортивні змагання. Учні 9-А, 9-Б, 10 та 11 класу змагались у силі, спритності та кмітливості. За підсумками всіх конкурсів IV місце посіла команда 10 класу, ІІІ - 9-Б класу, ІІ - 11 класу і упевнену перемогу отримала дружна команда 9-А класу!
30 лист. 2018

Екскурсія до Центру оперативно-рятувальної служби ДСНС України

30 листопада 2018 року учні нашої школи побували на екскурсії у Центрі оперативно-рятувальної служби ДСНС України. Діти вчилися підйому на скалодромі, на мотузяній драбині, долали перешкоди, спускалися з висоти 2-го поверху, відпрацьовували фізичні вправи на канаті. Учні познайомилися з різними способами зупинки кровотечі, засобами індивідуального захисту при хімічній загрозі та правилами безпечної поведінки при пожежі.
27 лист. 2018

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році

27.11.2018 було проведено шкільний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
24 лист. 2018

День пам'яті жертв голодоморів

23 листопада у школі учні 5-11 класів вшанували пам'ять жертв голодоморів.
21 лист. 2018

Тиждень гендерного виховання та протидії насиллю

В рамках Тижня гендерного виховання та протидії насиллю в класних колективах проведено виховні години, учні 5-11 класів підготували стіннівки “Насиллю — ні!”.
13 лист. 2018

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2019

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) подано у додатку 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 року № 1096. У додатку (окрім обов’язкового конкурсний предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури) зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей (відбулися зміни порівняно з 2018 роком).
12 лист. 2018

Районна олімпіада з математики

11 листопада в школі відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
9 лист. 2018

Конкурс "Таємниця слова" у рамках свята День української писемності та мови.

Конкурс "Таємниця слова" для учнів 8-х класів у рамках свята День української писемності та мови.
9 лист. 2018

Диктант Всеукраїнської національної єдності у рамках свята День української писемності та мови.

Учні 9 - 11 класів та вчителі написали диктант Всеукраїнської національної єдності "Крила України" у рамках свята День української писемності та мови.
9 лист. 2018

Міський конкурс "Філолог-ерудит" у рамках свята День української писемності та мови.

9 листопада змістовно та цікаво відзначили День української писемності та мови. Учні 5 - 7 класів взяли участь у міському конкурсі "Філолог-ерудит".