15 лют. 2019

«Тато, мама, я – спортивна сім’я!»

13 лютого дух спортивного азарту охопив шкільну спортивну залу під час веселих змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я!» для учнів початкових класів. У веселих спортивних змаганнях взяли участь: сім’я учня 1-А класу Василя Питенко (команда «Суперсімейка»), сім’я Бібік Владислави, 1-Б клас (команда «Комета»), сім’я Лінецької Дарини, учениці 2-Б класу (команда «Сміливі»), сім’я Терентьєвої Дар’ї, 3-А клас (команда «Power Fit») та сім’я Бондаренка Данила, учня 3-Б класу (команда «Сім'я мрії»). Всі учасники показали чудову спортивну підготовку, командний дух та сімейну підтримку! Дипломи І ступеня отримали команда «Суперсімейка» та команда «Power Fit»), дипломи ІІ ступеня - «Комета» та «Сміливі» і диплом ІІІ ступеня – команда «Сім'я мрії»! Дякуємо всім учасникам за чудове свято і бажаємо нових перемог!
14 лют. 2019

Виховний захід "Цікава хімія"

14 лютого учениці 9-Б класу Шавріна М. і Пасько С. провели для учнів 6-А класу виховний захід "Цікава хімія".
14 лют. 2019

Екскурсія на хімічний факультет ХНУ ім.В.Н.Каразіна

13 лютого учні 9-10 класів відвідали хімічний факультет ХНУ ім.В.Н.Каразіна у рамках тижня природничо-математичних наук.
13 лют. 2019

Тренінг "Скажімо палінню - ні!"

12 лютого для учнів 7-Б класу був проведений тренінг "Скажімо палінню - ні!" у рамках тижня природничо-математичних наук.
8 лют. 2019

Реєстрація на ЗНО

Розпочалася реєстрація на ЗНО-2019 з 5 лютого.
7 лют. 2019

Інтелектуальна гра

07.02.2019 відбулася Інтелектуальна гра з інформатики, в якій приймали участь команди 5-х та 6-х класів. Команди дуже добре проявили себе, показали гарні познання в питаннях з інформатики, логічне мислення у ребусах. Диплом І ступеня отримали команди 5-А та 6-А класів, диплом ІІ ступеня отримали команди 5-Б та 6-Б класів. Дякуємо дітям за активну участь у конкурсі!
5 лют. 2019

Урок безпеки в рамках проекту «Шкільний працівник поліції»

5 лютого в рамках місяця правового виховання та за планом заходів проекту «Шкільний працівник поліції» в школі відбулась зустріч школярів із представниками патрульної поліції м. Харкова. Працівники поліції нагадали учням 6-А та 6-Б класів правила безпеки дорожнього руху та правила безпечного спілкування у мережі Інтернет.
5 лют. 2019

День безпечного Інтернету

05.02.2019 проведений вебінар з нагоди Дня безпечного Інтернету 2019 у рамках тижня природничо-математичних наук. Учні 8-11 класів прослухали онлайн-відеоурок за Програмою Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC за підтримки ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти".
28 січ. 2019

Музей Археології ХНУ ім.В.Н.Каразіна

26.01.2019 учні 6-8 класів відвідали Музей Археології при ХНУ імені В.Н. Каразіна, де мали змогу ознайомитися з предметами побуту за період від кам'яного віку до козацтва.
25 січ. 2019

Зустріч міського голови Кернеса Г.А. з переможцями конкурсу творчих робіт "Мандрівка центром міста".

24.01.2019 року відбулася зустріч міського голови Кернеса Г.А. з переможцями конкурсу творчих робіт "Мандрівка центром міста".