27 лют. 2019

Подаруй радість другу

27 лютого кожний з учнів початкової школи отримав невеличкий сюрприз-листівку, які діти підготували один одному. Активно і цікаво учні відпочивали під час «Веселої перерви», змагалися у танцювальній майстерності.
26 лют. 2019

Мультфільм «У країні невивчених уроків».

26 лютого, в рамках тижня початкової школи, діти обговорювали, чи варто добре вчитися, брали участь у вікторинах «Розумники і розумниці», подивилися мультфільм «У країні невивчених уроків».
26 лют. 2019

Інтерактивний квест з інформатики

26 лютого учні 5-7 класів пройшли інтерактивний квест знавців інформатики "IT adventures" з метою популяризації і поглиблення знань з інформатики, розвитку творчих здібностей, стимулювання розвитку алгоритмічного мислення, формування інформаційно-комунікаційної компетентності.
25 лют. 2019

Тиждень початкової школи

У понеділок, 25 лютого, четверокласники розпочали тиждень початкової школи яскравим виступом, привітали всіх із відкриттям тижня. Всі бажаючі взяли участь у виставці малюнків «Країна щасливих дітей».
25 лют. 2019

Конкурс виразного читання

22 лютого відбувся конкурс виразного читання, присвячений Міжнародному Дню рідної мови. Вітаємо переможців серед учнів 8-9 класів: Марченко Кристину (9-Б) - І місце, Ніконенко Юлію (8-Б) - ІІ місце, Мірошниченко Наталію (9-Б) - ІІІ місце; серед учнів 7-х класів: Буйдіну Анну (7-Б) - І місце, Пирогову Кристину (7-Б) - ІІ місце; серед учнів 6-х класів: Кириченко Таісію (6-Б) - І місце, Біленську Дарію (6-А) - ІІ місце, Третяк Анастасію (6-Б) - ІІІ місце; серед учнів 5-х класів: Заговору Дмитра (5-А) - І місце, Канцедала Тихона (5-А) - ІІ місце, Дузенко Дарину (5-Б) - ІІІ місце. Абсолютним переможцем визнано ученицю 6-Б класу Буйдіну Анастасію.
22 лют. 2019

Свято початкової школи "Україна моя неозора!"

19 лютого учні початкової школи подарували своїм друзям, вчителям та батькам яскраве свято «Україна моя неозора!», присвячене Дню рідної мови. Маленькі артисти мовою танців, пісень і квітів розповіли глядачам про українські традиції і легенди. Святковий виступ подарував і глядачам, і учасникам чудові позитивні емоції, гарний настрій, бажання вивчати і шанувати свою Батьківщину. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".
21 лют. 2019

Революція Гідності

21 лютого працівники філії районної бібліотеки та бібліатекар ХЗОШ № 48 Шавріна В.М. провели засідання круглого стола "За честь, за волю, за українську долю", присвячене вшануванню 5-ої річниці Революції Гідності.
21 лют. 2019

ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

З 5 лютого на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) testportal.gov.ua триває реєстрації на ЗНО-2019.
20 лют. 2019

Конкурс знавців української мови "Таємниці слова"

20.02.2019 у школі пройшов конкурс знавців української мови "Таємниці слова" серед учнів 6-х класів. Вітаємо переможців 6-Б класу, бажаємо майбутніх здобутків при вивченні мови учням 6-А класу.
19 лют. 2019

Урок-гра "Суд над ЗМІ"

19 лютого Пустовалова В.В., учитель вищої категорії, викладач української мови та літератури, провела урок-гру "Суд над ЗМІ". Протягом уроку учні 10-А класу у формі відкритого судового засідання з'ясовували негативний вплив медіа на людину: на її здоров'я, на психіку, на інтелектуальний розвиток.