Військово-спортивні змагання з нагоди Дня Збройних сил України

7 груд. 2018
З нагоди Дня Збройних сил України у школі відбулись військово-спортивні змагання. Учні 9-А, 9-Б, 10 та 11 класу змагались у силі, спритності та кмітливості. За підсумками всіх конкурсів IV місце посіла команда 10 класу, ІІІ - 9-Б класу, ІІ - 11 класу і упевнену перемогу отримала дружна команда 9-А класу!

Щиро вітаємо всіх учасників змагань, всіх, хто колись служив, тих, хто ще буде служити, з Днем Збройних сил України! Бажаємо всім незламної волі в подоланні труднощів  буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я та звершення всіх мрій і побажань! Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".