Живий ланцюг єдності. Дружба дітей єднає Україну!

22 січ. 2019
22 січня з нагоди Дня Соборності України учні 5-11 класів взяли участь у акції «Живий ланцюг єдності. Дружба дітей єднає Україну!».

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.