Зустріч міського голови Кернеса Г.А. з переможцями конкурсу творчих робіт "Мандрівка центром міста".

25 січ. 2019
24.01.2019 року відбулася зустріч міського голови Кернеса Г.А. з переможцями конкурсу творчих робіт "Мандрівка центром міста".

В конкурсі взяли участь 225 учнів із 145 навчальних закладів міста, які писали вірші, есе, казки і розповіді про 17 пам'яток Харкова, що розташовані в центрі міста, а саме: про Держпром, Оперний театр, фонтан "Дзеркальний струмінь", Харківський цирк, Алею гостей кінофестивалю "Харківський бузок", про пам'ятники отаману Сірку, Тарасу Шевченку, Людмилі Гурченко,Григорію Сковороді та ін. Сто кращих робіт увійшли в книгу "Мандрівка центром міста".

Під час зустрічі Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав школярів з перемогою в конкурсі і побажав їм нових творчих злетів. Серед призерів - 2 учні нашої школи: Лихобаба Анастасія ( 7-А клас ) написала твір-казку "Дзеркальний струмінь" (учитель Шухорова А.І.), Канцедал Ілля ( 9-А клас ) розповів про пам'ятник Г.С. Сковороди на території Покровського монастиря ( учитель Мамченко Л.О. ).

Вітаємо переможців та вчителів, пишаємося їх успіхами!