«Тато, мама, я – спортивна сім’я!»

15 лют. 2019
13 лютого дух спортивного азарту охопив шкільну спортивну залу під час веселих змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я!» для учнів початкових класів. У веселих спортивних змаганнях взяли участь: сім’я учня 1-А класу Василя Питенко (команда «Суперсімейка»), сім’я Бібік Владислави, 1-Б клас (команда «Комета»), сім’я Лінецької Дарини, учениці 2-Б класу (команда «Сміливі»), сім’я Терентьєвої Дар’ї, 3-А клас (команда «Power Fit») та сім’я Бондаренка Данила, учня 3-Б класу (команда «Сім'я мрії»). Всі учасники показали чудову спортивну підготовку, командний дух та сімейну підтримку! Дипломи І ступеня отримали команда «Суперсімейка» та команда «Power Fit»), дипломи ІІ ступеня - «Комета» та «Сміливі» і диплом ІІІ ступеня – команда «Сім'я мрії»! Дякуємо всім учасникам за чудове свято і бажаємо нових перемог!

13 лютого дух спортивного азарту охопив шкільну спортивну залу під час веселих змагань «Тато, мама, я – спортивна сімя!» для учнів початкових класів.

Дякуємо всім учасникам за чудове свято і бажаємо нових перемог!