2 черв. 2013

Звітний концерт шкільного хорового ансамблю «Перлини»

29 травня у школі відбувся звітний концерт шкільного хорового ансамблю «Перлини». Маленькі артисти (учні 4-6 класів) виконали пісні, які вивчили протягом навчального року. Хоча колектив працює ще зовсім недовго, він вже зміг успішно представити школу на районному фестивалі інсценованої солдатської пісні «С песней к Победе!» та на обласному молодіжному фестивалі пісень, присвячених Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр., «Победа». Хоровий ансамбль привітали батьки, вчителі та учні. Директор школи Ю.Г.Мірошніченко висловила подяку всім учасникам ансамблю за активну участь у творчому та громадському житті школи, побажала успіхів у наступному навчальному році та творчих перемог під керівництвом вчителя музики Тетяни Леонідівни Фуксман.
29 трав. 2013

Відкриття пришкільних таборів відпочинку

28 травня у школі відбулась урочиста лінійка, присвячена відкриттю літніх пришкільних таборів відпочинку «Соколятко» та «Ерудит». Своїх друзів із початком канікул привітали учасники шкільного хорового ансамблю «Перлини» та шкільна команда чирлідерів, яка посіла ІІ місце у районному етапі міських змагань шкільних груп підтримки.
24 трав. 2013

Свято "Останній дзвоник"

24 травня у школі пролунав останній дзвоник для учнів 1-11 класів. На урочистій лінійці були нагороджені відмінники навчання та учні, які брали активну участь у громадському житті школи.
23 трав. 2013

Жемчужина у моря

18 мая ученики нашей школы отправились на экскурсию в легендарную Одессу. Хотя мы провели там всего один день, впечатления от этой поездки останутся на всю жизнь. Ведь мы увидели своими глазами те улицы и достопримечательности, названия которых слышали в песнях и фильмах: Дерибасовскую, Ланжерон, Большую Арнаутскую, Привоз… Началась наша экскурсия по Одессе со знаменитого морвокзала. Там мы увидели экспозицию Музея Черноморского торгового флота, коллекцию якорей, необычные произведения современной скульптуры – «Золотое дитя» Эрнста Неизвестного, «Жену моряка», символ года – змею, подаренную венецианцами настоящую гондолу. Мы поднялись по Потёмкинской лестнице к памятнику Дюку Ришелье, прошли по Пушкинской к Ланжерону, восхищались прекрасным зданием Оперного театра, побывали во Дворике миниатюр Литературного музея, в Аркадии, видели шутку одесских архитекторов – «дом из одной стены», ощутили покачивание Капитанского моста, спустились в грот Потоцких и катакомбы под зданием Художественного музея, гуляли по Дерибасовской. Одесса поразила нас своей изящной архитектурой, вековыми платанами, захватывающей историей и … поразительным дружелюбием. Официант в кафе, где мы обедали, спросил: «И как вам наша Одесса?» И в этом вопросе прозвучала такая гордость за свой город, что мы, не лукавя, ответили: «Замечательно!»
8 трав. 2013

Святкування Дня Перемоги

В рамках відзначення 68-річниці святкування Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками 08 травня 2013 року на базі меморіалу селища Жихар, пройшов мітинг пам’яті.
7 трав. 2013

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

Від всієї душі поздоровляємо зі святом Перемоги! Бажаємо мирного неба, ясного сонця та всього самого найкращого! Нехай завжди вас оточує мир, здоров'я та щастя!
23 квіт. 2013

Зустріч з ветеранами

23 квітня до школи завітали шановні гості: голова Ради ветеранів Червонозаводського району полковник Стогній Микола Ілліч, заступник голови Ради ветеранів району полковник Шашкін Володимир Іванович та колишній випускник школи, учасник війни в Афганістані, полковник Бруєв Сергій Васильович. Льотчики, все життя яких пов’язане з військовою службою, провели уроки мужності у 7-А, 8-А, 8-Б, 9-А та 10 класах. Напередодні свята Перемоги гості школи розповіли про тяжкі випробування під час війни на фронтах та окупованих територіях, про героїчну роботу людей в тилу. І, звичайно, про земляків, мешканців нашого міста, які робили все можливе і неможливе, щоб врятувати Батьківщину. Учні 9-А класу та хоровий колектив школи представили на заході літературно-музикальну композицію «Пока память жива!». Детальний фотозвіт про цей захід у розділі "Фотогалерея".
19 квіт. 2013

День цивільної оборони

19 квітня у школі пройшов День цивільної оборони. Було відпрацьовано евакуацію учнів та персоналу школи під час надзвичайної ситуації, у кожному класі було проведено уроки на тему: "Повені. Правила поведінки під час повені". Фотозвіт у розділі фотогалерея.
16 квіт. 2013

Міський суботник

13 квітня учні 5-11 класів та працівники школи взяли активну участь у міському суботнику. За час роботи учасники трудового десанту впорядкували територію навколо школи та територію прилежного лісу. Найпрацьовитішим було визнано 6-Б клас. 15 квітня на урочистій шкільній лінійці учнів класу нагородили футбольним м’ячем.
12 квіт. 2013

Свято Букваря

11 квітня в школі відбулося свято для першокласників, присвячене прощанню з букварем. До маленьких школярів завітали казкові герої, які привітали дітей. Першокласники розповідали вірші, співали і танцювали. Допомогли у проведенні свята учні старшої школи, а батьки підготували дітям подарунки - художні книжки!