Звітний концерт шкільного хорового ансамблю «Перлини»

2 черв. 2013
29 травня у школі відбувся звітний концерт шкільного хорового ансамблю «Перлини». Маленькі артисти (учні 4-6 класів) виконали пісні, які вивчили протягом навчального року. Хоча колектив працює ще зовсім недовго, він вже зміг успішно представити школу на районному фестивалі інсценованої солдатської пісні «С песней к Победе!» та на обласному молодіжному фестивалі пісень, присвячених Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр., «Победа». Хоровий ансамбль привітали батьки, вчителі та учні. Директор школи Ю.Г.Мірошніченко висловила подяку всім учасникам ансамблю за активну участь у творчому та громадському житті школи, побажала успіхів у наступному навчальному році та творчих перемог під керівництвом вчителя музики Тетяни Леонідівни Фуксман.