11 лист. 2013

До уваги випускників школи!!!

1 листопада розпочалась реєстрація на пробне ЗНО! Термін проведення реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному тестуванні: 01-30 листопада 2013 року Терміни проведення пробного тестування: 22 березня 2014 року - українська мова і література, хімія, фізика, російська мова, всесвітня історія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська мова за вибором); 29 березня 2014 року - математика, історія України, біологія, географія, світова література. Фінансування витрат на проведення пробного тестування здійснюють фізичні та юридичні особи в порядку, що встановлений чинним законодавством України.
8 лист. 2013

8 листопада 2013 року в школі

Відбулося свято до Дня української писемності та мови в школі
23 жовт. 2013

Вітаємо команду юних винахідників і раціоналізаторів!

Вітаємо команду ХЗОШ № 48 у складі: Гецко Ірина 9-А, Горюшко Інна 9-А, які посіли третє місце на районному етапі турніру юних винахідників і раціоналізаторів.
15 жовт. 2013

Фестиваль ораторського мистецтва

Вітаємо Мартиросян Дарину, ученицю 11-А класу ХЗОШ № 48, з перемгою на районному фестивалі ораторського мистецтва "Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки!" Емоційний виступ Даші не залишив байдужими усіх присутніх та членів журі. Бажаємо впевненої та яскравої перемоги на наступному етапі - обасному фестивалі.
10 жовт. 2013

До уваги батьків! Використання навчальної літератури

8 жовт. 2013

Конкурс ораторського мистецтва

07.10.2013 у ХЗОШ № 48 відбувся шкільний етап фестивалю ораторського мистецтва "Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки..." Учні 8-11 класів виявили вміння змістовно, виразно, емоційно переконати присутніх, що Шевченко - геній, пророк, поет, у творах якого знаходимо відповіді на питання сьогодення. Не кожному дано вміння володіти увагою аудиторії, говорити так, що не чуєш дихання. А серед учасників фестивалю є такі учні, яких би слухав і слухав, настільки переконливими та артистичними були їх виступи. Це Мартіросян Дарина та Самойлова Христина (11-А клас), які за одноголосним рішенням журі стали переможцями та продовжуть змагання на районному етапі фестивалю. Вітаємо всіх учасників фестивалю, бажаємо перемог у наступних конкурсах.
6 жовт. 2013

День учителя

4 жовтня учні привітали педагогічний колектив школи із Днем вчителя. Діти підготували святковий концерт, в якому взяли участь учні і старшої, і початкової школи. А талановиті учасники творчих колективів: шкільного ансамблю естрадного танцю «Експресія», хорового ансамблю «Перлини» та колективу бально-спортивного танцю «Натхнення», прикрасили свято своїми яскравими виступами.
26 вер. 2013

Вітаємо команду юних фізиків!

Вітаємо команду ХЗОШ № 48 у складі: Гецко Ірина 9-А, Горюшко Інна 9-А, Ніколаєнко Валентина 10-А, які посіли друге місце на районному етапі турніру юних фізиків.
18 вер. 2013

День фізичної культури і спорту

13 вересня на честь Дня фізичної культури і спорту у школі відбулась презентація спортивних секцій та гуртків. Свою майстерність показали вихованці футбольної секції та секції олімпійського тхеквондо, колективу сучасного естрадного танцю «Експресія» та бально-спортивного колективу «Натхнення». Також у рамках свята учні взяли участь у спортивнiй вікторині та товариській зустрічі з футболу між командами ЗОШ №41 та ЗОШ №48, в якій перемогла команда нашої школи.
18 вер. 2013

Екскурсія на ХАЗ

17 вересня учні п`ятих і восьмих класів відвідали найбільше підприємство авіаційного будування України - Харківський авіаційний завод.