Зустріч з ветеранами

23 квіт. 2013
23 квітня до школи завітали шановні гості: голова Ради ветеранів Червонозаводського району полковник Стогній Микола Ілліч, заступник голови Ради ветеранів району полковник Шашкін Володимир Іванович та колишній випускник школи, учасник війни в Афганістані, полковник Бруєв Сергій Васильович. Льотчики, все життя яких пов’язане з військовою службою, провели уроки мужності у 7-А, 8-А, 8-Б, 9-А та 10 класах. Напередодні свята Перемоги гості школи розповіли про тяжкі випробування під час війни на фронтах та окупованих територіях, про героїчну роботу людей в тилу. І, звичайно, про земляків, мешканців нашого міста, які робили все можливе і неможливе, щоб врятувати Батьківщину. Учні 9-А класу та хоровий колектив школи представили на заході літературно-музикальну композицію «Пока память жива!». Детальний фотозвіт про цей захід у розділі "Фотогалерея".

23 квітня до школи завітали шановні гості: голова Ради ветеранів Червонозаводського району  полковник Стогній Микола Ілліч, заступник голови Ради ветеранів району  полковник Шашкін Володимир Іванович та колишній випускник школи, учасник війни в Афганістані, полковник Бруєв Сергій Васильович. Льотчики, все життя яких пов’язане з військовою службою, провели уроки мужності у 7-А, 8-А, 8-Б, 9-А та 10 класах. Напередодні свята Перемоги гості школи розповіли про тяжкі випробування під час війни на фронтах та окупованих територіях, про героїчну роботу людей в тилу. І, звичайно, про земляків, мешканців нашого міста, які робили все можливе і неможливе, щоб врятувати Батьківщину. Учні 9-А класу та хоровий колектив школи представили на заході літературно-музикальну композицію «Пока память жива!».  Детальний фотозвіт про цей захід у розділі "Фотогалерея".