10 квіт. 2013

Екологічна акція

09.04.2013 учнів школи відвідали студенти НТУ «ХПІ» та волонтери Харківської обласної фундації «Громадська альтернатива». Для учнів 2-4-х, 8-го та 10-го класів студенти провели інтерактивну лекцію «Екологічні проблеми Землі» та запросили взяти участь у екологічній акції «Крышкин дом».
7 квіт. 2013

Привітання 100-річного ювіляра

06.04.2013 представники шкільної організації учнівського самоврядування “Веселкова країна» відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни Ряполова Тихона Йосиповича та привітали його із 100-річним ювілеєм.
19 бер. 2013

Тиждень фізики, математики та інформатики

З 18 березня у школі розпочався тиждень фізики, математики та інформатики. У рамках тижня будуть проведені заходи: "Цікава фізика" для учнів 5-6 класів, презентація "Планети Сонячної системи" та захід "Видатні математики"
14 бер. 2013

Масляна

Масляна-одне з найулюбленіших свят із часів Київської Русі. Святковий четвер Масляної називають "Розгуляй". І саме в цей день, 14.03, у ЗОШ №48, учні та батьки, вчителі та жителі мікрорайону селища Жихір зібралися біля рідної школи, щоб провести зиму та зустріти весну, бо існує повір`я: "Чим веселіше свято, тим швидше розтане сніг". Батьки підготували смачні млинці із різноманітною начинкою, учні ж презентували святкові страви. Усі присутні мали змогу насолоджуватися концертом, у якому й сперечалися Зима із Весною, і виступав шкільний хор, і зустрічали опудало Зими, а бажаючі взяли участь у жартівливих змаганнях. Учні смакували млинці, а журі визначило переможця - 3-Б клас. Весна перемогла - опудало Зими під оплески присутніх було спалено.
14 бер. 2013

Святкування 8 березня

5 березня у школі відбувся концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. У концерті взяли участь учні 1-11 класів. Яскравими танцювальними та вокальними номерами діти вітали зі святом своїх вчителів, мам, бабусь та подруг
23 лют. 2013

Вибори Президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна»

В рамках проведення місяця правового виховання 12 лютого в школі відбулись вибори Президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна». Балотувались на пост Президента три кандидати: Куцина Валерія від 8-А класу, Парфьонова Єлизавета від 9-А класу та Старченко Катерина від 10-А класу. Напередодні виборів представники 5-11 класів мали змогу відвідати дебати кандидатів на пост Президента, докладно познайомитись із передвиборчими програмами та поставити кандидатам свої запитання. За результатами підрахунку голосів виборчою комісією перемогу отримала учениця 9-А класу Парфьонова Єлизавета. 22 лютого на урочистій лінійці 5-11 класів новообраний Президент організації «Веселкова країна» промовила слова присяги.
31 січ. 2013

Учитель року 2013

Вітаємо вчителя російської мови та літератури Золочевську Ольгу Ігорівну та вчителя фізики Федяя Сергія Олександровича з перемогою у районному етапі конкурсу "Учитель року 2013"
23 січ. 2013

Кубок України з лижних гонок

Вітаємо ученицю 7 класу Кириченко Катерину, яка стала срібним призером кубку України з лижних гонок.
22 січ. 2013

День соборності України

Сьогодні, 22 січня, в Україні відзначається День Соборності.
19 січ. 2013

Соняшник 2013

Триває реєстрація на Всеукраїнську українознавчу гру "Соняшник"-2013, яка відбудеться 20 лютого 2013 р.