22 лист. 2011

Медичний огляд школярів

22 листопада у школі був проведений поглиблений медичний огляд школярів.
16 лист. 2011

Екскурсія на о. Хортиця

13-14 листопада учні школи побували на екскурсії в м. Запоріжжя, де відвідали о. Хортицю, Музей козацької слави, Музей зброї, Дніпрогес.
9 лист. 2011

День української писемності

9 листопада в школі №48 відзначили День української писемності. Учні 5-7 класів під керівництвом вчителя української мови та літератури Федоренко К.Д. підготували літературно-музичну композицію "Коштовний скарб народу".
8 лист. 2011

Відкриття малих Олімпійських ігор

8 листопада в ЗОШ №48 стартували малі Олімпійські ігри. Учні та вчителі підготували дуже цікаву і якісну програму відкриття. Це було справжнє спортивне свято!
7 лист. 2011

Вітаємо Горюшко Інну - переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

5 листопада Горюшко Інна, учениця 7-А класу виборола перемогу у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
6 лист. 2011

Вітаємо Пустовалову Елеонору - переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

6 листопада Пустовалова Елеонора, учениця 10 класу виборола перемогу у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.
5 лист. 2011

Районний суботник

5 листопада 2011 року учні та педагоги школи взяли участь у районному суботнику. Висловлюємо всім щиру подяку за сумлінну працю.
4 лист. 2011

З 1 по 30 листопада триває реєстрація на пробне ЗНО-2012

4 лист. 2011

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО-2012

Інформацію про реєстрацію та порядок проведення пробного тестування розміщено на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.
2 лист. 2011

Турнір винахідників і раціоналізаторів!

Вітаємо команду учнів 11-го класу школи, яка посіла ІІІ місце на І (районному) етапі турніру винахідників і раціоналізаторів!