Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО-2012

4 лист. 2011
Інформацію про реєстрацію та порядок проведення пробного тестування розміщено на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

З метою надання можливості ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання особам, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, на виконання Положення про проведення пробного тестування, затвердженого наказом МОНУ від 29.05.2008 №479 (із змінами) Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) 24 та 31 березня 2012 року проводить пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО).

Пробне ЗНО відбудеться в дві сесії:

24 березня 2012 року – українська мова та література, іноземна мова (англійська, французька, німецька або іспанська мова за вибором), біологія, фізика, всесвітня історія.

31 березня 2012 року – історія України, математика, хімія, географія, російська мова.

Реєстрація буде здійснюватися на сайті ХРЦОЯО з 1 по 30 листопада 2011 року.  Предмети пробного ЗНО та місце його проведення абітурієнт обирає самостійно під час реєстрації.

Пункти пробного ЗНО будуть створені у містах:
Харківська область – Харків, Ізюм, Куп’янськ, Лозова, Красноград, Балаклія
Сумська область – Суми, Конотоп, Ромни , Шостка
Полтавська область – Полтава, Кременчук, Миргород, Лубни, Гадяч

Початок тестування об 11.00.

Пробне ЗНО проводиться на платній основі за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування складає 84 грн.

Слідкуйте за новинами на сайт ХРЦОЯОі.