22 лют. 2012

Тиждень світової літератури

22 лютого у рамках тижня світової літератури було проведено літературно-музичну композицію "Україна очима зарубіжних митців".
20 лют. 2012

Тиждень світової літератури

20 лютого у школі розпочався тиждень світової літератури. Сьогодні у рамках тижня було проведено захід "Подіум літературних героїв".
11 лют. 2012

7 лютого День безпечного Інтернету

Практичні дії, інтерактивні ігри, тести, рекомендації допоможуть дітям та дорослим засвоїти основи безпечної роботи в Інтернеті.
10 лют. 2012

Зустріч із Сергієм Федченком

10 лютого 2012 року в рамках роботи проекту організації учнівського самоврядування "Клуб цікавих людей" відбулась незабутня зустріч із чемпіоном Європи за версією WBO, Харківським боксером Сергієм Федченком. Якими були перші кроки у спорті, як досягти високих результатів, які найважливіші перемоги - на всі ці питання діти почули відповідь від "живої" легенди спорту. "Професор" як називають його в рингу, в січні 2012 року потрапив до п`ятірки найкращих боксерів світу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO). Гість школи розповів про свій шлях до спортивних досягнень, труднощі та перемоги. Молодий спортсмен щиро побажав дітям наполегливо вчитись, працювати над собою та досягати своєї мети!
2 лют. 2012

Домашні завдання для самостійної роботи читайте на сорінці "Дистанційне навчання"

1 лют. 2012

Районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій

За підсумками проведеної ХІХ районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій за темою: "Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників в умовах безперервної освіти", були нагороджені грамотами такі вчителі нашої школи: Філатова Наталія Олегівна, вчитель географії Федоренко Клавдія Дмитрівна, вчитель української мови та літератури Басок Олена Олександрівна, вчитель російської мови та світової літератури Цема Ніна Петрівна, вчитель обслуговуючої праці Здолбніков Сергій Миколайович, вчитель трудового навчання . Дипломом ІІ ступеня нагороджений Федяй Сергій Олександрович, вчитель фізики. Дипломами ІІІ ступеня нагороджені: Третяк Ольга Федорівна, вчитель хімії Світлична Алла Вікторіна, вчитель біології. Вітаємо наших колег!
31 січ. 2012

До уваги батьків!

Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова
21 січ. 2012

Шкільний лекторій

19-20 січня лекторами шкільного лекторію "За здоровий спосіб життя" проведено лекцію "Енергетичні напої"
19 січ. 2012

Тиждень фізики

19.01. у рамках тижня фізики пройшов захід "Цікава фізика" на якому учні показували досліди з фізики та обговорювали їх.
16 січ. 2012

Тиждень фізики та астрономії

16.01.2012 в школі розпочався тиждень фізики та астрономії.