11 січ. 2012

„Учитель року – 2012”.

11 січня 2012 року у приміщені Харківської гімназії №12 відбулася урочиста церемонія нагородження учасників районного етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012”.
31 груд. 2011

Вітаємо з Новим роком!

Черговий рік – це лиш фрагмент життя, Черговий кадр у цім чарівнім світі. Хай в цьому кадрі буде більше світла, А тіні всі хай кануть в небуття.
26 груд. 2011

Святкування Нового року

26 грудня у школі пройшло святкування Нового року.
22 груд. 2011

Зустріч із Сергієм Бершовим

22 грудня 2011 року у рамках роботи "Клубу цікавих людей" відбулася зустріч учнів школи з видатним альпіністом, Почесним громадянином міста Харкова, Президентом Харківського клубу альпіністів і скалолазів Сергієм Бершовим. Учні були вражені цікавою, захоплюючою, змістовною розповіддю "сніжного барса". Багатьом захотілося побачити на власні очі засніжені вершини, льодові водоспади, безмежні снігові простори. Щирість і відвертість Сергія Ігоровича викликала багато запитань у зацікавлених слухачів. А потім були автографи, фотосесія, радість від знайомства з легендарною людиною.
21 груд. 2011

Благодійна акція "Подаруй дітям посмішку"

21.12.2011 представники ШДГО "Веселкова країна" відвідали Зеленогайський дитячий будинок. В рамках проведення благодійної акції учні - активісти шкільної організації учнівського самоврядування зібрали для вихованців дитячого будинку канцтовари, а також іграшки і книжки. Подарунки напередодні Новорічних свят додали святкового настрою малечі, а у активістів - школярів з`явились нові друзі.
21 груд. 2011

Подарунки учням від Геннадія Кернеса

21 грудня учні 1-4 класів отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Почесну місію привітати дітей виконали директор школи Мірошніченко Ю.Г. та казкові герої.
20 груд. 2011

Малі Олімпійські ігри

20 грудня пройшло урочисте закриття Малих Олімпійських ігор.
16 груд. 2011

Зовнішнє незалежне оцінювання 2012

Шановні учні та батьки! На сайті, у розділі готуємось до ЗНО - підготовка до ЗНО 2012, розміщено інформацію про правила реєстрації до Зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року.
13 груд. 2011

Малі олімпійські ігри

13 грудня відбулися змагання між сьомими та восьмими класами. Перемогли учні 8-А класу. Друге місце посіли учні 7-А класу, третє - учні 7-Б класу.
8 груд. 2011

Малі Олімпійські ігри

8 грудня у школі пройшов 2-й етап малих Олімпійських ігор. Були проведені змагання між п`ятими і шостими класами. Перемогли учні 6-А класу.