7 лютого День безпечного Інтернету

11 лют. 2012
Виконуйте три наведені нижче рекомендації, і використання Інтернету буде для вас безпечним: 1.Захистіть свій комп'ютер Завжди оновлюйте операційну систему. Використовуйте антивірусну програму. Використовуйте брандмауер. Робіть резервні копії важливих файлів. Будьте обережними, завантажуючи вміст. 2. Захистіть себе в онлайні Будьте обережними, надаючи особисту інформацію. Думайте про те, з ким ви розмовляєте. Пам'ятайте, що в Інтернеті не все є надійним і не всі є чесними. 3. Дотримуйтесь правил Ви маєте дотримуватися законів навіть в Інтернеті. Пам'ятайте, що в Інтернеті ви повинні піклуватися про інших так само, як про себе.

Бесіди, інтерактивні тести, конкурси, виставка учнівських робіт, тренінги допоможуть дітям і дорослим зробити спілкування в Інтернеті корисним і безпечним.