Масляна

14 бер. 2013
Масляна-одне з найулюбленіших свят із часів Київської Русі. Святковий четвер Масляної називають "Розгуляй". І саме в цей день, 14.03, у ЗОШ №48, учні та батьки, вчителі та жителі мікрорайону селища Жихір зібралися біля рідної школи, щоб провести зиму та зустріти весну, бо існує повір`я: "Чим веселіше свято, тим швидше розтане сніг". Батьки підготували смачні млинці із різноманітною начинкою, учні ж презентували святкові страви. Усі присутні мали змогу насолоджуватися концертом, у якому й сперечалися Зима із Весною, і виступав шкільний хор, і зустрічали опудало Зими, а бажаючі взяли участь у жартівливих змаганнях. Учні смакували млинці, а журі визначило переможця - 3-Б клас. Весна перемогла - опудало Зими під оплески присутніх було спалено.