Конкурс ораторського мистецтва

8 жовт. 2013
07.10.2013 у ХЗОШ № 48 відбувся шкільний етап фестивалю ораторського мистецтва "Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки..." Учні 8-11 класів виявили вміння змістовно, виразно, емоційно переконати присутніх, що Шевченко - геній, пророк, поет, у творах якого знаходимо відповіді на питання сьогодення. Не кожному дано вміння володіти увагою аудиторії, говорити так, що не чуєш дихання. А серед учасників фестивалю є такі учні, яких би слухав і слухав, настільки переконливими та артистичними були їх виступи. Це Мартіросян Дарина та Самойлова Христина (11-А клас), які за одноголосним рішенням журі стали переможцями та продовжуть змагання на районному етапі фестивалю. Вітаємо всіх учасників фестивалю, бажаємо перемог у наступних конкурсах.