Прийом до школи

Поради батькам майбутніх першокласників

1. Підтримайте в дитини прагнення стати школярем. Ваша щира зацікавленість у шкільних справах і турботах, серьозне відношення до перших досягнень і можливих труднощів допоможуть першокласникові підтвердити значущість його нового положення і діяльності.

2. Обговоріть з дитиною ті правила і норми, яких повинні дотримуватися школярі. Поясніть їх необхідність і доцільність.

3. Ваша дитина прийшла до школи, щоб учитися. Коли людина вчиться, у неї може щось не відразу виходити, це природньо. Дитина має право на помилку.

4. Складіть разом з першокласником розпорядок дня, стежте за його дотриманням.

5. Підтримайте першокласника у його бажанні досягти успіху. Пам'ятайте, що похвала і емоційна підтримка ("Молодець!", "Ти так добре впорався!") здатні суттєво підвищити інтелектуальні досягнення дитини.

6. Якщо вас щось турбує в поведінці дитини, її навчальних справах, не соромтеся звернутися до за порадою чи консультацією до вчителя або шкільного психолога.

7. Навчання - це нелегка і відповідальна праця. Вступ дитини до школи істотно змінює її життя, але не повинен позбавляти її різномаїття радощів та ігор. У першокласника повинно залишатися досить часу для ігрових занять.

Першокласнику для навчання необхідні:
  • зошити в косу лінію - 10 шт.;
  • зошити в клітинку - 10 шт;
  • папка для зошитів;
  • обкладинки для зошитів та підручників;
  • пенал;
  • кольорові та прості олівці;
  • гумка;
  • лінійка;
  • лічильні палички;
  • альбом, акварельні фарби, гуаш, пензлики;
  • пластилін;
  • кольоровий папір, картон, клей, ножиці;
  • конструктор;
  • клейонка для уроків трудового навчання та малювання;
  • спортивний костюм та спортивне взуття;
  • змінне взуття;
  • блокнот;
  • гігієнічний пакет (мило, рушник, туалетний папір).

Перелік документів, необхідних для вступу дитини до школи
  • заява батьків або осіб, які їх замінюють, на ім'я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • індивідуальна медична карта дитини встановленого зразка (форма 0-26).

Вимоги до зовнішнього вигляду школяра

Згідно з Указом Президента України від 02.06.1996 р. №417 "Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти", Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.1996 р. №1004 "Про запровадження шкільної форми для учнів середніх навчальних закладів освіти" учень повинен з'являтися до школи у формі, яка є обов'язковю.

Шкільна форма учня ХЗОШ №48 має встановлений зразок, затверджений протоколом спільного засідання педагогічної ради, батьківського комітету та Радою учнівського самоврядування.

Ці вимоги сприяють правильному вихованню ділової культури та зменшують матеріальні видатки батьків.

Адміністрація школи звертається до батьків з проханням постійно контролювати виконання учнями вимог щодо зовнішнього вигляду.

Режим роботи учнів 1-х класів

Початок занять у школі о 8 год.30 хв.

Тривалість уроку - 35 хвилин.

08:20-08:30 - прийом дітей до школи

08:30-08:40 - ранкова зарядка