Моніторінг якості освіти

У 2017/2018 навчальному році педагогічний колектив  працював над підготовкою учнів школи до участі у турнірах, конкурсах та олімпіадах, маємо таки результати.

Учні школи взяли участь у І (районному) етапі міського відкритого турніру юних знавців базових предметів серед учнів 8-11 класів. Серед проведених  турнірів учні нашої школи приймали участь у всіх, але були відзначені тільки в турнірах юних географів та юних економістів (в минулому році були призові місця в турнірах юних фізиків  та юних раціоналізаторів і винахідників).

На початку грудня на базі загальноосвітніх навчальних закладів району та Центру дитячої та юнацької творчості №7 був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Учнями нашої школи було представлено 10 робіт, з них 10 призові (у минулому році 8). Призерами та переможцями стали  Дишлевич Д. (10-А клас, ІІІ місце, фольклористика, учитель Мамченко Л.О.), Кабанова А. (10-А клас, ІІІ місце, мистецтвознавство, учитель Цема Н.П.), Соболь В. (11-А клас, ІІ місце, українська мова, учитель Шухорова А.І.), Яковенко К. (11-А клас, ІІ місце, педагогіка, учитель Пилипенко А.Г.), Світлична Д. (9-Б клас, ІІ місце, етнологія, учитель Маленюк Ю.В.),   Тихоненко А. (9-Б клас, І місце, географія та ландшафтознавство, учитель Філатова Н.О.), Литвин Є. (10-А клас, ІІ місце, експериментальна фізика, учитель Данченко Д.М.), Чаговець В.Ю. (9-А клас, ІІ місце, математика, учитель Старікова О.М.), Світлична А. (11-А клас, ІІ місце, загальна біологія, учитель Світлична А.В.), Лихобаба Є. (10-А клас, ІІІ місце, психологія, учитель Мірошниченко О.О.).

Слід відмітити, що якість науково-досліднецької роботи вчителів з учнями поліпшилась. Збільшилась і кількість учасників, і кількість переможців та призерів МАН. При порівнянні результативності нашої школи з іншими школами району за минулий навчальний рік і цей, слід відмітити що рейтинг значно підвищився. Але школа могла показати і більш якісніший результат якщо б приймали участь всі учні, які були заплановані (не прийняли участь у зв’язку із хворобою).

Протягом жовтня були проведені шкільні етапи учнівських олімпіад з базових дисциплін. Переможці та призери приймали участь у II ( районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Призових місць - 13 (у минулому навчальному році - 19): Тихоненко Аліса (9-Б клас, І місце географія; учитель Філатова Н.О.), Яковенко Катерина (11-А клас, ІІІ місце екологія; учитель Смаль Г.В.), Тихоненко Аліса (9-Б клас, І місце історія, учитель Маленюк Ю.В.), Тихоненко Аліса (9-Б клас, ІІІ місце українська мова та література, учитель Пустовалова В.В.), Дробязко Олег (8-Б клас, І місце трудове навчання, учитель Здолбніков С.М.), Токаренко Радміла (10-А клас, І місце, трудове навчання, учитель Цема Н.П.), Тихоненко Аліса (9-Б клас, І місце математика, учитель Старікова О.М.), Тихоненко Аліса (9-Б клас, І місце фізика, учитель Данченко Д.М.), Тихоненко Аліса (9-Б клас, ІІІ місце біологія, учитель Світлична А.В.), Тихоненко Аліса (9-Б клас, І місце, російська мова та література, учитель Золочевська О.І.), Світлична Дарина (9-Б клас, ІІІ місце, географія, учитель Філатова Н.О.), Світлична Аліна (11-А клас, ІІІ місце біологія, учитель Світлична А.В.), Тихоненко Аліса (9-Б клас, ІІ місце, правознавство, учитель Маленюк Ю.В.).

У січні-лютому проводились IIІ (обласні) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Учениця 9-Б класу, Тихоненко Аліса, стала призером олімпіад з географії (ІІ місце), з російської мови та літератури (ІІІ місце), переможцем: з історії та правознавства(ІІІ місце). Також Тихоненко Аліса стала призером ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з географії (ІІІ місце).

Якщо порівняти якість підготовки учнів до олімпіад і МАН,

ПІБ

Басок О.О.

Бойко А.А.

Данченко Д.М.

Кириченко Н.М.

Маленюк Ю.В.

Мамченко Л.О.

Міщенко В.В.

Пустовалова В.В.

Світлична А.В.

Смаль Г.В.

Старікова О.М.

Філатова Н.О.

Цема Н.П.

Шухорова А.І.

1

то можна зробити висновок, що якість підготовки учнів учителями суттєво покращилась.

Про стан навчальних досягнень учнів за 2017/2018 навчальний рік.

2017/2018 навчальний рік закінчило 297 учнів 5-11 класів. Із них: 14 учнів на високому рівні ( в минулому році 19), 74 учнів – на достатньому (в минулому році 67), 41 – на початковому (в минулому році 13), решта – на задовільному. Отримали свідоцтво з відзнакою -3 учнів. Не атестований немає. Проаналізувала показники успішності по класах. Середній бал є таким:

Навч. рік

10а