Картинки по запросу нові надходження до бібліотеки

І ЗНОВУ ПОДАРУНОК!!!

тА НА ЦЕЙ РАЗ - ЦЕ ПОДАРУНОК БІБЛІОТЕЦІ ВІД АДМІНІСТРАЦІЇ ХЛ №48

Треті півні - фото книги               Арт-майстерня. Письменник Богдан Безхутрий. Презентація сатиричного роману ТРЕТІ ПІВНІ by UA: Українське радіо "Лтава" | Mixcloud
Воля чи доля? Широкий шлях чи дуля в кишені?.. Українофільський карантин чи українофобський бенкет? І як жити «по-новому»?! Малоросія чи Україна? Вічне роздоріжжя та наріжна, як каже один мудрий чоловік, каменюка українського Фауста… З висоти пташиного польоту й із запічка — МИ, українці у всій красі.

напочатку 2020 року бібліотека одержала подарунок від міського голови --

книгу для родинного читання "святкування нового року і різдва христового у харкові".

Надзвичайні, магічні, казкові - такими є свята Нового року і Різдва Христового. Свята, що мають власну історію і традиції святкування, що народжувалися та змінювалися із плином часу.

Проте незмінним у цих традиціях залишилось відчуття родинного свята - затишного і теплого.

Ця унікальна кника стане добрим супутником для читання у родинному колі як дорослим, так і маленьким харків'янам.

Наприкінці вересня до фонду бібліотеки надійшла подарункова серія книжок

"сучасне жзл харківщини"

Картинки по запросу сучасне жзл харківщини                  Картинки по запросу сучасне жзл харківщини юбиляри

у лютому 2019 року ДО ФОНДУ НАШОЇ БІБЛІОТЕКИ НАДІЙШЛА КНИГА ВІД ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ " РЕАБІЛІТОВАНІ ІСТОРІЄЮ. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ ".

В лютому місяці 2019 року до бібліотеки надійшла благодійна допомога від Харківської міської ради 70 примірників книг " Мандрівка центром Харкова" на суму 7000 грн.

В цій книзі є роботи і наших учнів: Лихобаби Анастасії   ( 7-А кл.)  та Канцедала Іллі ( 9-А кл.)

Подарунок від ТОВ  «Видавництво  Фоліо»