Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу

Методичне об'єднання вчителів  природничо-математичного циклу

Науково-методична проблема над якою працюють вчителі методичну об’єднання

природничо-математичного циклу

«Шляхи підвищення навчальної мотивації як засіб розвитку ключових компетентностей учнів  »

"Сильним, досвідченим стає педагог, який уміє аналізувати свою працю ......

У своїй основі педагогічна праця стоїть близько до наукового дослідження.

Ця близькість, спорідненість полягає, насамперед, в аналізі фактів і необхідності передбачати.

Учитель, що вміє проникати думкою в суть фактів, в причинно-наслідкові зв'язки між ними, попереджає численні труднощі та невдачі ".

В.О. Сухомлинський

Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу нашої школи - це співдружність однодумців, безмежно відданих справі виховання і навчання дітей, готових знову і знову відкривати закони, доводити теореми, мандрувати до зірок, формувати інформаційно-комунікаційну компетентність разом з нашими учнями.

Керівник методичного об'єднання:Рибалка В.Б., вчитель математики

Склад методичного об'єднання:

• Старікова О.М., вчитель математики, керівник РМО вчителів математики;
  • Кириченко Н.М., вчитель математики, заступник директора з навчально-виховної роботи;
  • Федяй Д.М., вчитель фізики, заступник директора з навчально-виховної роботи;
  • Світлична М.С, вчитель інформатики;
  • Бойко А.А., вчитель інформатики;
  • Світлична А.В., вчитель біології, хімії;
  • Смаль Г.В., вчитель біології;
  • Філатова Н.О, вчитель географії.

Методичні рекомендації

Лист МОН № 1/9-503 від 20.08.18 року "Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти"

ВІДЕОРЕЗЮМЕ ВЧИТЕЛЯ ФІЗИКИ