Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 48 Харківської міської ради Харківської області

 

Департамент науки і освіти 

Харківської обласної державної адміністрації
Офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської 

ради
Управління освіти адміністрації Червонозавоводського району Харківської міської ради
Управління кримінальної міліції у справах дітей
Study Planner - Путівник по освітньому простору Харкова
Система тестування знань
Портал превентивної освіти
ДИТЯЧИЙ ФОНД «ЗДОРОВ'Я ЧЕРЕЗ ОСВІТУ»
Допоможи дітям теплим словом!
span188 title=

Переведення учнів

ПРОТОКОЛ

засідання педагогічної ради

Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №48

Харківської міської ради Харківської області

 

від 26.05.2017 р.                                                                           №5

Всього вчителів – 37.

Присутні – 32.

Відсутні –  Госедло Ю.В., Микитенко Н.О., Світлична М.С., Мірошніченко Ю.Г., Ткаченко М.М. (відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Порядок денний:

1.     Про переведення учнів 1-4, 5-8, 10-го  класів до наступних класів.

 

                                              І ПИТАННЯ

          ВИСТУПИВ: Федяй С.О. – директор, який ознайомив присутніх з питанням «Про переведення учнів 1-4,5-8,10 класів до наступних класів», який повідомив, що відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 № 1272 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році» (зі змінами), Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17.03.2015 № 306, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 31.03.2015 за № 354/26799, листів Міністерства освіти і науки України від 13.03.2017 № 1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році», від 09.06.2016 № 1/9-296 «Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 28.03.2017 № 89 «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності Харківської області», наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 03.04.2017 № 90 «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності м. Харкова», наказу Управління освіти адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради від 06.04.2017 № 100 «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району», з метою створення належних умов у загальноосвітньому закладі, що забезпечать безумовне дотримання порядку закінчення 2016/2017 навчального року, установленого нормативно-правовими документами, результатів річного оцінювання та результатів ДПА, відповідно до рішення педагогічної ради від 27.05.2016, протокол №5, переведено до наступних класів 467 учнів.

ВИСТУПИЛИ: класоводи і класні керівники зі звітами про закінчення 2016/2017 навчального року (звіти додаються).

СЛУХАЛИ: Кириченко Н.М.,  заступника директора з навчально-виховної роботи,  яка зачитала проект рішення педради.

І. УХВАЛИЛИ:

     1.1. Перевести з 1-А класу до 2-А класу таких учнів:

1.     Антошків Михайло Павлович

2.     Баннік Станіслав Ігорович

3.     Берлізєв Ярослав Валерійович

4.     Богун Максим Анаталійович

5.     Бойко Єгор Євгенійович

6.     Дзеган Валерія Іванівна

7.     Додика Данііл Богданович

8.     Дузенко Матвій Михайлович

9.     Дудорова Валерія Олександрівна

10. Жирижон Валерія Сергіївна

11. Заволоко Вероніка Антонівна

12. Зіньковський Нікіта Віталійович

13. Карабань Владислав Артемович

14. Коваленко Діана Олексіївна

15. Кузнєцов Віталій Володимирович

16. Легостаєва Ганна Ігорівна

17. Лутай Денис Іванович

18. Носатюк Віктор Сергійович

19. Пєрєдєрєєва Дана Борисівна

20. Пилипенко Максим Русланович

21. Піванова Валерія Сергіївна

22. Скороход Даніл Олексійович

23. Соловйова Анна Сергіївна

24. Сухарєв Богдан Сергійович

25. Терентьєва Дар’я Ігорівна

26. Третяк Олександра Андріївна

27. Турлубеков В’ячеслав Віталійович

28. Ушаков Олег Віталійович

29. Цибульова Катерина Ігорівна

30. Чорна Катерина Віталіївна

31. Шахова Олександра Дмитрівна

1.2. Перевести з 1-Б до 2-Б класу таких учнів:

1.   Бєлогуров Олександр Олександрович

2.   Бібікова Юлія Дмитрівна

3.   Білокінь Дар’я Дмитрівна

4.   Бондаренко Данило Сергійович

5.   Босий Савелій Сергійович

6.   Васильєва Вероніка Владиславівна

7.   Гладка Марія Артурівна

8.   Дубровіна Єлизавета Ігорівна

9.   Зорін Марк Сергійович

10.   Кисличко Вікторія Володимирівна

11.   Клещевніков Назар Олексійович

12.   Лихобаба Ніка Сергіївна

13.   Лініченко Поліна Андріївна

14.   Ляшенко Сергій Русланович

15.   Маєвський Богдан Євгенійович

16.   Макк В’ячеслав В’ячеславович 

17.   Манойленко Олександра Владиславівна

18.   Набойченко Микола Андрійович

19.   Надоєва Катерина Артурівна

20.   Очапов Артем Олегович

21.   Пасько Гліб Костянтинович

22.   Пиріг Станіслав Віталійович

23.   Пільгуй Богдан Павлович

24.   Пліско Кирило Ігорович

25.   Покосенко Ірина Віталіївна

26.   Полякова Світлана Сергіївна

27.   Пономаренко Артем Віталійович

28.   Рибкін Станіслав Костянтинович

29.   Семенов Святослав Іванович

30.   Филипенко Єгор Богданович

31.   Чеканов Костянтин Євгенійович

32.   Чернобаєв Єгор Павлович

33.   Шевченко Данііл Олексійович

34.   Шевченко Ілля Дмитрович

1.3. Перевести з 2-А  до 3-А класу таких учнів:

1. Авдієнко Ярослав Миколайович

2.   Альохіна Марія Віталіївна

3.   Андрущенко Поліна Сергіївна

4.   Береговий Олександр Євгенович

5.   Бойко Марія Геннадіївна

6.   Бойко Станіслав Вікторович

7.   Варич Артур  Ашотович

8.   Вінник Олександр Олексійович

9.   Ганенко Тимур Олексійович

10.   Єрмаков Нікіта Геннадійович

11.   Іванова Катерина Олександрівна

12.   Козлова Наталія Олександрівна

13.   Крикун Таїсія Павлівна

14.   Крилов Олександр Євгенович

15.   Лукашева Вероніка Валеріївна

16.   Мірошниченко Владлена Миколаївна

17.   Ніщаков Данило Віталійович

18.   Олійник Дар’я Олександрівна

19.   Опанасенко Іван Сергійович

20.   Саратовський Роман Олексійович

21.   Світлична Ксенія Миколаївна

22.   Семеней Анастасія Романівна

23.   Сєргєєва Таїсія Сергіївна

24.   Соловйов Дмитро Олександрович

25.   Таран Кирило Русланович

26.   Тарасенко Ігор Максимович

27.   Турлубеков Даниїл Андрійович

28.   Халін Арсеній Олександрович

29.   Чередніченко Данило Дмитрович

30.   Чорнобай Софія Андріївна

31.   Шевченко Олег В’ячеславович

1.4. Перевести з 2-Б  до 3-Б класу таких учнів:

1.   Аршинова Катерина Євгенівна

2.   Блінов Євгеній Олександрович

3.   Дирда Олександр Романович

4.   Драновський Дмитро Павлович

5.   Іванов Денис Миколайович

6.   Ісаєв Михайло Миколайович

7.   Ісламов Ілля Мушфігович

8.   Коваленко Дмитро Олексійович

9.   Кошель Аліка Олексіївна

10.   Мезеря Ірина Віталіївна

11.   Мєзєнцева Марія Олександрівна

12.   Ніколенко Діана Олексіївна

13.   Пікалов Вадим Миколайович

14.   Питенко Кіра Андріївна

15.   Пітько Дар’я Миколаївна

16.   Плічко Володимир Володимирович

17.   Пономаренко Владислав Романович

18.   Потапенко Віталій Юрійович

19.   Пустовар Єлизавета Романівна

20.   Пустовар Максим Романович

21.   Ракітянська Дар’я Михайлівна

22.   Савостьянова Олександра Владиславівна

23.   Солтаханов Максим Русланович

24.   Світличний Вадим Михайлович

25.   Світличний Данило Михайлович

26.   Тарасенко Нікіта Сергійович

27.   Третяк Єлизавета Андріївна

28.   Тюріна Вероніка Ігорівна

29.   Чуйков Владислав Олександрович

30.   Чумак Анна Олександрівна

1.5. Перевести з 3-А до 4-А класу таких учнів:

1.   Бєда Михайло Антонович

2.   Бобовський Данило Олександрович

3.   Бондаренко Ірина Юріївна

4.   Борисюк Владислав Віталійович

5.   Бражник Каміла Олегівна

6.   Гнатченко Карина Сергіївна

7.   Гончаренко Єгор Ігорович

8.   Ечкенко Олег Андрійович

9.   Заговора Дмитро Євгенійович

10.   Канцедал Тихон Євгенійович

11.   Касьяненко Дмітрій Сергійович

12.   Кисла Марія Олександрівна

13.   Козлюк Іван Владиславович

14.   Котурбач Богдан Антонович

15.   Луньов Богдан Олексійович

16.   Мельниченко Дмитро Михайлович

17.   Муляр Альбіна Віталіївна

18.   Павлусенко Ганна Олександрівна

19.   Пирогова Валерія Олександрівна

20.   Поправка Владислав Євгенович

21.   Рябченко Марія Михайлівна

22.   Світличний Станіслав Святославович

23.   Семенюк Вікторія Олексіївна

24.   Сосонний Богдан Генадійович

25.   Терещенко Єва Олексіївна

26.   Шебела Карина Михайлівна

27.   Шишмарьов Роман Андрійович

 

1.6. Перевести з 3-Б до 4-Б класу таких учнів:

1.   Банник Ілля Леонідович

2.   Бойко Кирило Сергійович

3.   Величко Сергій Сергійович

4.   Галанін Кирило Михайлович

5.   Дузенко Дарина Михайлівна

6.   Дишлевич Анастасія Євгенівна

7.   Кабанов Станіслав Романович

8.   Коптєва Вікторія Дмитрівна

9.   Лазарєва Поліна Олексіївна

10.   Легостаєва Карина Ігорівна

11.   Ляшенко Аліна Сергіївна

12.   Мозговой Дмитро Сергійович

13.   Моргун Максим Михайлович

14.   Назаренко Ярослав Андрійович

15.   Обушко В’ячеслав Олександрович

16.   Разумова Наталія Сергіївна

17.   Ралка Дар’я Юріївна

18.   Руденков Олександр Олександрович

19.   Світличний Станіслав Ігорович

20.   Сич Ганна Олегівна

21.   Советніков Максим Сергійович

22.   Слєпченко Ангеліна Сергіївна

23.   Ткаченко Дмитро Олегович

24.   Третяк Аліна Олександрівна

25.   Хачатрян Марат Петросович

26.   Хоменко Богдан Сергійович

27.   Чуйков Дмитро Олександрович

28.   Чумак Роман Олександрович

29.   Шемет Давид Артурович

30.   Яремчук Іван Русланович

1.7. Перевести з 4-А до 5-А класу таких учнів:

1.   Біленська Дарія  Андріївна

2.   Борисюк Денис Віталійович

3.   Бурда Анжеліка Євгенівна

4.   Варіч Марія Романівна

5.   Губенко Руслан Ігорович

6.   Данько Ілля Олександрович

7.   Дубченко Даніїл Васильович

8.   Зацаренко Руслан Михайлович

9.   Карпов Антон Артемович

10.        Киченко Юліанна Вікторівна

11.        Кулик Євген Олександрович

12.        Лібега Ярослав Сергійович

13.        Макоєдов Євген Олександрович

14.        Матюшенко Антон Олександрович

15.        Нікулін Андрій Андрійович

16.        Новіков Кирило Андрійович

17.        Пільгуй Ілля Павлович

18.        Погребняк Світлана Олександрівна

19.        Редіна Карина Сергіївна

20.        Рябченко Марко Михайлович

21.        Сахаровська Катерина Дмитрівна

22.        Світлична Марія Андріївна

23.        Сєргєєв Артем Сергійович

24.        Хірна Дар’я Іванівна

25.        Шуть Дмитро Андрійович

1.8. Перевести з 4-Б до 5-Б класу таких учнів:

1.   Банник Владислав Віталійович

2.   Богданова Вікторія Романівна

3.   Бойко Оксана Михайлівна

4.   Буйдіна Анастасія Германівна

5.   Бунін Микола Олексійович

6.   Гайдуков Іван Віталійович

7.   Деркач Владислав Віталійович

8.   Калін Олексій Дмитрович

9.   Кириченко Таїсія Василівна

10.   Ковшанов Іван Максимович

11.   Кукарських Богдан Вікторович

12.   Куценко Дмитро Михайлович

13.   Литовченко Надія Євгенівна

14.   Литовченко Марія Євгенівна

15.   Лук’янов Віталій Максимович

16.   Марейчев Олександр Олександрович

17.   Міщенко Ілля Віталійович

18.   Павлик Катерина Дмитрівна

19.   Пирог  Дар’я Андріївна

20.   Плічко Вікторія Володимирівна

21.   Романенко Вероніка Ігорівна

22.   Рубаненко Дмитро Ігорович

23.   Рогожкіна Міла Сергіївна

24.   Світлична Вікторія Вячеславівна

25.   Стрілецький Дмитро Олександрович

26.   Третяк Анастасія Андріївна

27.   Тронько Валерія Іванівна

28.   Філіпенко Георгій Олексійович

29.   Череповський Богдан Олександрович

30.   Шевченко Діана Олексіївна

1.9.          Перевести з 5-А до 6-А класу таких учнів:

      1. Альохіна Валерія Віталіївна        

2.   Бєльська Дар’я Антонівна

3.   Біліченко Ярослав Євгенійович

4.   Бойко Марина Сергіївна

5.   Бойко Михайло Михайлович

6.   Воронько Максим Віталійович

7.   Галустов Максим Георгійович

8.   Гаплевська Дар’я Андріївна

9.   Земляна Анастасія Павлівна

10.   Канцедал Данило Костянтинович

11.   Кацала Вікторія Сергіївна

12.   Коробка Артем Олегович

13.   Кочеряєва Валерія Сергіївна

14.   Крамаренко Денис Сергійович

15.   Кришталь Максим Васильович

16.   Лихобаба Анастасія Миколаївна

17.   Марченко Микола Олександрович

18.   Мирохіна Дар’я Станіславівна

19.   М’яснікова Дар’я Сергіївна

20.   Немцова Діана Денисівна

21.   Ніконенко Артем Анатолійович

22.   Пліско Анжеліка Олексіївна

23.   Пшенична Анна Романівна

24.   Соловйова Діана Русланівна

25.   Третяк Богдан Валерійович

26.   Удовіченко Анна Сергіївна

27.   Федоров Артем Дмитрович

28.   Федоров Данило Дмитрович

29.   Фролова Варвара Сергіївна

30.   Шередеко Анна Андріївна

1.10. Перевести з 5-Б до 6-Б класу таких учнів:

1.   Буйдіна Анна Германівна

2.   Горюшко Ілля Валерійович

3.   Гринченко Марія Анатоліївна

4.   Деркач Аліна Ігорівна

5.   Дуру Майкл

6.   Дуру Маргарита

7.   Захарова Лоліта Андріївна

8.   Кириченко Ярослав Андрійович

9.   Козлов Сергій Олександрович

10.        Копцева Діана Євгеніївна

11.        Лукашов Ярослав Романович

12.        Мазніченко Єлизавета Владиславівна

13.        Марджанішвілі Денис Сергійович

14.        Мельник Сергій Андрійович

15.        Мінькова Варвара Сергіївна

16.        Мільський Максим Вячеславович

17.        Моренець Софія Олександрівна

18.        Пашнєв Іван Віталійович

19.        Пенцов Данило Віталійович

20.        Пирогова Кристина Олександрівна

21.        Пітько Денис Миколайович

22.        Рибкіна Єлізавета Костянтинівна

23.        Світлична Ксенія Олександрівна

24.        Халіна Софія Олександрівна

25.        Чумак Денис Олександрович

26.        Шаповалов Володимир Олександрович

27.        Шаповалов Вячеслав Олександрович

28.        Шевченко Микита Андрійович

29.        Щербак Альона Романівна

30.        Юр’єва Ангеліна Олександрівна

31.        Яковенко Микита Олегович

1.11. Перевести з 6-А до 7-А класу таких учнів:

1.       Бібіков Євген Дмитрович

2.       Біленський Микита Андрійович

3.       Бондаренко Ангеліна Олександрівна

4.       Брешко Кирило Сергійович

5.       Буцький Гліб Ігорович

6.       Волкова Валерія Ігорівна

7.       Давиденко Дарина Анатоліївна

8.       Ечкенко Юлія Олександрівна

9.       Іванов Юрій Миколайович

10.   Коц Данило Юрійович

11.   Лисенко Анжела Сергіївна

12.   Лялюк Єгор Миколайович

13.   Марджанішвілі Данило Олексійович

14.   Міхін Тимофій Сергійович

15.   Миргород Дар’я Ігорівна

16.   Мостович Єгор Вадимович

17.   Назлуян Нана Ігорівна

18.   Павленко Кирил Максимович

19.   Перець Антон Олександрович

20.   Соловйова Єлизавета Сергіївна

21.   Тарасенко Ярослав Сергійович

22.   Хірна Єлізавета Іванівна

23.   Чуйков Денис Олександрович

24.   Шаповал Дмитро Олексійович

1.12. Перевести з 6-Б до 7-Б класу таких учнів:

1.       Аненко Данило Михайлович

2.       Аршинов Владислав Євгенович

3.       Варич Карина Ашотівна

4.       Винник Данило Дмитрович

5.       Григоренко Анастасія Євгеніївна

6.       Демидова Орина Андріївна

7.       Дмитренко Наталія Борисівна

8.       Жувага Андрій Анатолійович

9.       Капітулін Максим Вікторович

10.   Кас’ян Яна Іванівна

11.   Кунденко Олександр Миколайович

12.   Мінькова Катерина Сергіївна

13.   Ніколаєнко Юлія Тимофіївна

14.   Пирог Владислав Олегович

15.   Потапенко Аліна Юріївна

16.   Рябчинська Анастасія Олегівна

17.   Самойлюк Данило Олександрович

18.   Світличний Дмитро Євгенійович

19.   Світлична Валерія Валеріївна

20.   Степанова Анастасія Юріївна

21.   Токаренко Сніжана Олександрівна

22.   Троценко Дарина Олександрівна

23.   Юртаєва Вікторія Володимирівна

24.   Янигіна Вікторія Олексіївна

1.13. Перевести з 7-А до 8-А  класу таких учнів:

1.       Антропенко Анна Валеріївна

2.       Богдан Валерія Романівна

3.       Галич Ірина Миколаївна

4.       Голищева Вероніка Ігорівна

5.       Давидова Валерія Володимирівна

6.       Дишлевич Тетяна Євгеніївна

7.       Дуру Єммануєль

8.       Зозуля Андрій Романович

9.       Івахненко Анна Олександрівна

10.   Канцедал Ілля Євгенійович

11.   Конарева Владислава Володимирівна

12.   Кушнаренко Крістіна Русланівна

13.   Лосєв Роман Юрійович

14.   Луценко Володимир Володимирович

15.   Ляшенко Олександр Русланович

16.   Малихін Ярослав Ігорович

17.   Мільська Олександра Вячеславівна

18.   Мирошниченко Владислав Євгенійович

19.   Мирошниченко Катерина Олегівна

20.   Озеров Ігор Олександрович

21.   Попова Таїсія Костянтинівна

22.   Рассаднікова Марія Володимирівна

23.   Семенєй Ангеліна Олександрівна

24.   Стріженко Ярослава Олександрівна

25.   Усов Дмитро Михайлович

26.   Хачатрян Ліля Петросівна

27.   Чернобаєв Євген Павлович

28.   Чеснюк Олексій Сергійович

1.14. Перевести з 7-Б до 8-Б  класу таких учнів:

1.       Андрієвський Тимофій Ігорович

2.       Бородінчик Максим Васильович

3.       Галанін Даніїл Михайлович

4.       Дробязко Олег Віталійович

5.       Єрмаков Владислав Олександрович

6.       Карабан Лев Олександрович

7.       Кононенков Кирило Андрійович

8.       Лихобаба Єлизавета Олександрівна

9.       Ляпіна Аріна Арсеніївна

10.   Мартіросян Діана Арсенівна

11.   Мартіросян ІлонаАрсенівна

12.   Марченко Кристина Дмитрівна

13.   Мірошниченко Наталія Володимирівна

14.   Мірошниченко Ангеліна Романівна

15.   Негуторов Ярослав Русланович

16.   Пасько Софія Костянтинівна

17.   Семерня Максим  Ігоревич

18.   Семенной Владислав Сергійович

19.   Третяк Ангеліна Євгеніївна

20.   Шавріна Маргарита Русланівна

21.   Чумаченко Артем Євгенович

22.   Чумаченко Андрій Максимович

23.   Чумаченко Олександр Максимович

24.   Цибульова Валентина Ігорівна

25.   Федченко Руслан  Тофікович

1.15. Перевести з 8-А до 9-А  класу таких учнів:

1.       Алексєєв Богдан Андрійович

2.       Бабак Максим Геннадійович

3.       Бережна Таїсія Костянтинівна

4.       Бірюченко Ілона Юріївна

5.       Васильєв Артем Олександрович

6.       Веремчук Олександр Володимирович

7.       Деркач Артем Євгенійович

8.       Дуру Крістіна

9.       Климчук Олексій Вікторович

10.   Котляр Дарина Сергіївна

11.   Луценко Владлена Володимирівна

12.   Мицик Сергій Анатолійович

13.   Москвін Микита Олексійович

14.   Овдєйчук Катерина Максимівна

15.   Пушкіна Олександра Олександрівна

16.   Самолюк Богдан Іванович

17.   Сироватський Дмитро Сергійович

18.   Смагін Геннадій Миколайович

19.   Соловей Аліна Олександрівна

20.   Чаговець Валерія Юріївна

21.   Шапошнікова Інна Анатоліївна

22.   Щербакова Єлизавета Андріївна

23.   Ярмак Владислав В’ячеславович

1.16. Перевести з 8-Б до 9-Б  класу таких учнів:

1.       Березуцький Даніїл Олександрович

2.       Безрук Богдан Сергійович

3.       Бибко Єлизавета Євгеніївна

4.       Варич Герман Ашотович

5.       Гайдамака Єва Миколаївна

6.       Геращенко Дар’я Вадимівна

7.       Гладкий Михайло Артурович

8.       Задорожний Павло Віталійович

9.       Зацаренко Данило Олегович

10.   Іграков Денис Андрійович

11.   Кришталь Валерія Романівна

12.   Легеньковська Валерія Юріївна

13.   Мазін Марк Юрійович

14.   Мірошніченко Кристина Олегівна

15.   Пікалов Денис Миколайович

16.   Пиріг Макар Сергійович

17.   Правдін Кирило Ігорович

18.   Світличний Віталій Сергійович

19.   Світлична Дарина Сергіївна

20.   Світличний Денис Сергійович

21.   Сокол Анастасія Іванівна

22.   Тарасенко Владислав Олександрович

23.   Трегубенко Ілля Олександрович

24.   Тихоненко Аліса Вячеславівна

25.   Чалун Варвара Олександрівна

26.   Чеботарьова Катерина Олександрівна

27.   Яковчук Максим Володимирович

1.17. Перевести з 10-А до 11-А  класу таких учнів:

1.       Білоконь Вікторія Олександрівна

2.       Гречко Анна Олександрівна

3.       Лейба Дарина Євгеніївна

4.       Лелюк Олена Сергіївна

5.       Лисенко Євген Сергійович

6.       Лялюк Олеся Сергіївна

7.       Мозговой Данило Олександрович

8.       Паненков Артем Андрійович

9.       Радченко Аліна Олександрівна

10.   Світлична Аліна Юріївна

11.   Світлична Єлизавета Дмитрівна

12.   Соболь Валерія Вячеславівна

13.   Ступак Інна Сергіївна

14.   Хлівецька Анастасія Олексіївна

15.   Целуйко Максим Євгенович

16.   Школяренко Сергій Леонідович

17.   Яковенко Катерина Олегівна

1.18 Секретарю-друкарці Світличній Ю.В.:

1) Внести відповідні записи до алфавітної книги.

До 30.05.2017

2) Внести зміни до бази даних учнівського контингенту закладу.

До 30.05.2017

 

3) Класним керівникам 2 – 8, 10 класів зробити записи про переведення учнів до  наступних класів у класних журналах.

До 30.05.2017

 

/Рішення прийнято одноголосно/

 

Голова педради                                                   С. О. Федяй

Секретар педради                                                 О. О. Басок

 

 

 

 

 

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання педагогічної ради

Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №48

Харківської міської ради Харківської області

 

від 09.06.2017 р.                                                                           №6

Всього вчителів – 37.

Присутні – 32.

Відсутні –  Госедло Ю.В., Микитенко Н.О., Світлична М.С., Мірошніченко Ю.Г., Ткаченко М.М. (відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Порядок денний:

1.     Про переведення учнів  9-го  класу до 10-го класу.

 

                                              І ПИТАННЯ

          ВИСТУПИВ: Федяй С.О. – директор, який ознайомив присутніх з питанням «Про переведення учнів 9-го класу до 10-го класу», який повідомив, що відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 № 1272 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році» (зі змінами), Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17.03.2015 № 306, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 31.03.2015 за № 354/26799, листів Міністерства освіти і науки України від 13.03.2017 № 1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році», від 09.06.2016 № 1/9-296 «Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 28.03.2017 № 89 «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності Харківської області», наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 03.04.2017 № 90 «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності м. Харкова», наказу Управління освіти адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради від 06.04.2017 № 100 «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району», на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання знань учнів та державної підсумкової атестації запропонував перевести учнів 9-го класу до наступного класу.

ВИСТУПИЛА: класний керівник Мамченко Л.О. зі звітом про закінчення учнями 9-А класу 2016/2017 навчального року (звіт додається).

СЛУХАЛИ: Кириченко Н.М.,  заступника директора з навчально-виховної роботи,  яка зачитала проект рішення педради.

І. УХВАЛИЛИ:

     1.1. Перевести з 9-А  класу до 10-А класу таких учнів:

1.     Біляк Максим Андрійович

2.     Бондаренко Данило Олексійович

3.     Гнездов Максим Романович

4.     Дишлевич Дар`я Євгеніївна

5.     Журавка Катерина Ігорівна

6.     Заговора Андрій Євгенійович

7.     Зінченко Ілля Олександрович

8.     Зозуля Владислава Юріївна

9.     Канцедал Яна Євгеніївна

10. Кабанова Анастасія Олександрівна

11. Колєнов Данило Костянтинович

12. Литвин Євгеній Олегович

13. Лихобаба Валерія Валентинівна

14. Лихобаба Єлизавета Володимирівна

15. Локойда Артем Віталійович

16. Ляшенко Дмитро Русланович

17. Мінькова Ірина Сергіївна

18. Мірошниченко Артем Миколайович

19. Павлусенко Артем Олександрович

20. Панарін Деніс Володимирович

21. Пліско Станіслав Ігорович

22. Самородова Марія Володимирівна

23. Світличний Владислав Ігорович

24. Світличний Євген Станіславович

25. Скляренко Віталій Юрійович

26. Токаренко Радміла Олександрівна

27. Требухіна Анжеліка Юріївна

28. Усов Георгій Дмитрович

29. Хоменко Владислав Сергійович

30. Чанта Артур Хасанович

31. Чуйков Олександр Олександрович

32. Шевцов Вадим Олександрович

1.2 Секретарю-друкарці Світличній Ю.В.:

1) Внести відповідні записи до алфавітної книги.

09.06.2017

2) Внести зміни до бази даних учнівського контингенту закладу.

09.06.2017

 

3) Класному керівнику 9-го класу зробити записи про переведення учнів до  наступного класу у класному  журналі.

09.06.2017

 

/Рішення прийнято одноголосно/

 

Голова педради                                                   С. О. Федяй

Секретар педради                                                 О. О. Басок