Особливості ЗНО

ОСОБЛИВОСТІ ЗНО-2018

Реєстрація на ЗНО триватиме з 06 лютого по 19 березня 2018 року.

Перереєстрація (внесення змін до реєстраційних даних) буде можливою з 06 лютого по 02 квітня 2018 року.

Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Зміст тестів відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77.

Державна підсумкова атестація в ЗНЗ

Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року мають обрати як обов’язкові предмети для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання:

· українську мову і літературу;

· історію України або математику;

· ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова)

Новації тестів з англійської, іспанської, німецької та французької мов:

1) додано частину «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань;

2) збільшено кількість завдань – 59 та тривалість тесту (150 хвилин);

3) учасники, які оберуть іноземну мову як предмет державної підсумкової атестації, отримають результат ДПА (за шкалою 1–12) залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

· для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання всіх завдань;

· для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту або академічному, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань 1–32 і 49–59.

Учасники, яким іноземна мова потрібна для вступу до вищих закладів освіти, мають виконувати усі завдання тесту, незалежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали. Результати зовнішнього незалежного оцінювання (за шкалою 100–200) буде визначено за результатом виконання всіх завдань тесту.

Результати ЗНО

буде розміщено на інформаційних сторінках учасників:

· до 15 червня 2018 року - з математики, української мови і літератури, іноземних мов, біології

· до 21 червня 2018 року - з історії України, географії, фізики, хімії