Герої освітнього фронту

1 лют. 2024
Уже майже два роки українські вчителі не лише навчають дітей під час війни. Багато педагогів та освітян знаходять час для волонтерства: вони плетуть маскувальні сітки, готують їжу для наших захисників, допомагають родинам-біженцям. Їхній другий фронт — волонтерство, і на ньому вони роблять свої щоденні дива. Ця історія про тендітну жінку, жінку-педагога, яка невтомно волонтерить з перших днів повномасштабного вторгнення. Ця історія про вчительку початкових класів ХЛ №48 Мірошниченко Олесю Олександрівну. Її обожнюють не тільки діти, а й батьки. Яскраві уроки, цікаве дозвілля, неймовірні вистави на всі свята — таким було щасливе шкільне довоєнне життя із нашою Олесею Олександрівною. Вона надто зайнята та скромна, тож про неї розповідають колеги і вдячні мешканці мікрорайону Жихір. Майже з перших днів війни Олеся Олександрівна взяла на себе видачу гуманітарної допомоги, готувала обіди для наших захисників. Але й на цьому вона не зупиняється. Постійно триває збір продуктів харчування, одягу і необхідних речей для наших захисників. А вечорами Олеся Олександрівна в’яже шкарпетки для наших воїнів. Її будинок і подвір’я перетворилися на склад, але вона щаслива допомогти якнайбільшій кількості людей. Хочеться щиро подякувати Олесі Олександрівні за той неймовірний приклад сили характеру, оптимізму і незламності перед труднощами, який вона кожного дня подає дітям і батькам! Ця історія — про неймовірну силу та стійкість, це - подяка кожному українському вчителеві!