День ЗСУ

6 груд. 2022
День Збройних сил України - одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою. День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

6 грудня 2022 року в нашій школі було проведено ряд заходів, приурочених до Дня Збройних сил України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу. Для учнів школи були проведені виставка малюнків-привітань воїнам ЗСУ «Наші воїни – захисники  держави», виховні години та уроки мужності «Історія створення Збройних сил України», виставка в бібліотеці «Українська армія – школа мужності!». Для учні 10-11 класів учителем предмета «Захист України» Відінєєвим С.І. були проведені виховні години «Збройні сили України!»
Усі учасники  проведених заходів  зрозуміли основне –  тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.

посилання на відео https://www.instagram.com/p/Cl1WsEZqCdv/?next=%2F