TELEGRAM-КАНАЛ «ХАРКІВСЬКІ ГЕРОЇ ОСВІТНЬОГО ФРОНТУ»

5 груд. 2022
У Telegram-каналі «Харківські герої освітнього фронту» розміщуються історії учителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповіді про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ.

Представники великої харківської освітянської родини щодня власним прикладом доводять незламність нашої нації. Неможливо побороти країну, громадяни якої демонструють сміливість і свідомість із пелюшок.

Усі виклики часу ми долаємо спільно, кожен із нас бореться за Україну та її щасливе майбутнє на нашому освітньому фронті, додає часточки своєї душі та праці в спільну мету, робить все можливе, аби наблизити ПЕРЕМОГУ, допомагає нашим захисникам підтримкою, словом і ділом.
   У Telegram-каналі «Харківські герої освітнього фронту» розміщуються історії учителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповіді про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ.
   Запрошуємо всіх учасників освітнього процесу долучатися до нашої спільноти та писати історію освітянської родини нашого міста разом.