Квітковий рай у кожній школі України

2 груд. 2022
Наша школа взяла участь у всеукраїнському проєкті Flowers4School

Наша школа взяла участь у всеукраїнському проєкті Flowers4School і отримала чарівну благодійну коробку з великою кількістю великих і маленьких цибулинок тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів та інших квітів різних кольорів. Flowers4school - це благодійний освітній проєкт, спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.
Навесні діти зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу змогли виростити власними руками і будуть в захваті!
Дякуємо організаторам проєкту за можливість познайомити дітей зі світом квітів!!!