День Гідності і Свободи

20 лист. 2022
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. 2022 року свято відзначатимуть вдев'яте, воно приурочене початку Помаранчевої революції (2004 рік) і Революції гідності (2013 рік). Цього дня зазвичай вшановують пам'ять героїв Небесної сотні, а також людей, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини. Заходи до Дня гідності та свободи 2022 року відбудуться під гаслом "Вистояли на Майдані – переможемо у війні". Цього року День гідності та свободи в Україні відзначається в умовах війни. Проте всіх українців запрошують приєднатися до флешмобу у соціальних мережах #БУТИ_ГІДНИМ. А для учнів 11 класу ХЗОШ №48 було проведено єдиний урок гідності під одноіменною назвою "Вистояли на Майдані - переможемо у війні!"