9 лист. 2022
Щороку, 9 листопада, у День української писемності та мови , тисячі людей сідають одночасно у різних куточках України й світу, щоб написати радіодиктант національної єдності. Сьогодні до написання 22-го Радіодиктанту національної єдності долучилися учні і вчителі нашої школи. Цей диктант за словами організаторів, повинен був стати актом єднання. Мета радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі. Також дуже гарно та креативно привітала всіх зі святом української писемності та мови наша маленька першокласниця, справжня україночка Софійка Задесенець. Вона власноруч виготовила чудову вітальну листівку із віршами про рідну мову.