День працівника освіти

30 вер. 2022
Осінь у всіх асоціюється із початком нового навчального року. Не важливо, скільки нам років, але якщо ми бачимо пожовкле листя, ми згадуємо про своїх наставників. Цього року навряд чи в українських школах будуть урочисті заходи та концерти. Світле та радісне свято проходитиме у воєнний час. Для багатьох навчання продовжиться в онлайн-режимі. Однак кожен може висловити подяку улюбленому вчителю, а по можливості зробити приємний подарунок або сюрприз. Адже зараз на учителях лежить відповідальність не лише за знання, а й за безпеку учнів. Але наші дітлахи попри всі негаразди та повітряні тривоги всеж таки привітали своїх любих вчителів.