Про закінчення 2021/2022 навчального року

10 трав. 2022
Про закінчення 2021/2022 навчального року

2021/2022 навчальний рік завершиться 03 червня 2022 року.

На всіх випускників 9-х та 11-х класів зроблено замовлення документів про освіту. Видача документів про освіту здійснюватиметься школою з урахуванням поточної воєнної ситуації, дотримання заходів щодо забезпечення захисту та безпеки учасників освітнього процесу.

У зв’язку з активними бойовими діями, урочисті заходи після завершення навчального року: останній дзвінок та випускний, не проводитимуться.

Процес набору дітей у перші класи здійснюється відповідно до території обслуговування закладу освіти. Батьки майбутніх першокласників мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи на сайті «Електронна реєстрація до закладів загальної середньої освіти», використовуючи покрокову інструкцію. Прийом заяв від батьків для зарахування їхніх дітей до першого класу буде продовжено до початку нового навчального року.