УВАГА! Інформація для батьків майбутніх першокласників!

29 квіт. 2022
УВАГА! Інформація для батьків майбутніх першокласників!

Бойові дії на околицях міста та ракетно-бомбові удари з боку російських військ по місту не дають можливості здійснити заходи щодо формування перспективної мережі та забезпечити повноцінний і якісний процес зарахування учнів до перших класів закладів загальної середньої освіти міста Харкова на 2022/2023 навчальний рік.
Тому на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) батьки майбутніх першокласників згідно з покроковою інструкцією мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.
Звертаю увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладах освіти м. Харкова стане можливим лише у безпечний період.