Небесна Сотня

18 лют. 2022
День Героїв Небесної Сотні — особлива подія, що відзначається в Україні 20 лютого на знак вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Усі ми багато разів чули слова "Небесна сотня". Та за що загинули усі ці люди? І чому ми називаємо їх Героями? Хто ці українці, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободу людини, європейське майбутнє України. Відповіді на ці та інші запитання учні 5-х класів отримали на уроці звитяги "Зима, що нас змінила". А наприкінці уроку зі словами "Герої не вмирають..." вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.