День єднання

16 лют. 2022
16 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав напередодні, 14 лютого. День єднання України тепер відзначатиметься щорічно 16 лютого. Наш заклад освіти не став виключенням і також долучився до загальнонаціонального марафону єднання. У цей визначний день на даху нашої школи підняли Державний Прапор України, а о 10:00 – учні разом із вчителями виконали Державний Гімн України. День єднання - зовсім молоде, нове свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми - єдиний народ. Саме цього дня ми вдягнули синьо-жовті стрічки та вишиванки і показали всьому світу нашу єдність, силу народу та незламне прагнення до миру!